Новак
50pcs Бесплатен Превозот Ласерско сечење прекрасна момче и девојка Дизајн Прилагодено Хартија бонбони чоколадо Кутија за Свадба Партија Декорација

50pcs Бесплатен Превозот Ласерско сечење прекрасна момче и девојка Дизајн Прилагодено Хартија бонбони чоколадо Кутија за Свадба

Достапност: Залиха
DEN 950.00
DEN 1055.52

Ве молиме контактирајте со нас пред да испратите објекти назад,ние ќе ви понуди точна адреса. Ние ќе ви вратат во 2 дена кога ќе примите врати објектот. Бидејќи сопствени политики се разликува од земја до земја, пред да ги купите, ве молиме консултирајте се со обичајот во вашата земја. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги достави разумно и помала количина на царинската вредност за вас, со што ќе се намали тарифа за вас, но ние не може да гарантира дека нема да плаќа тарифа.и во име на парцела,па ние може да ви вратат кога ќе примите врати пратката. Pls контактирајте со нас за враќање адреса, ако сакате да се вратите на објектот.
Превозот
Цената на производот не се вклучени давачки ( ЦАРИНСКИ ДАВАЧКИ ), па ние не сноси трошоците ако должност збор во битие.
Повратни информации
Почитувани купувачи,ако не мо у се задоволни со нашите производи,ве молиме да ви помогне да ни даде позитивни повратни информации . Ние Ќе се Обидеме потрудиме да се Направи Сте Задоволни со Одлична Услуга и прифатлива Цена!
Ве молиме изберете боја ви треба, со напомена дека кога местото цел или контактирајте со нас откако ќе ги купите, или на друго место боја ќе бидат испратени по случаен избор.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство .
Враќањето На Полицијата
1. Купувачот треба да бидете сигурни на објекти враќаат во нивната оригинална услови. Pls се Стави на хартија со твоите цел бр.15" (80mm) користење на ЛОГОТО на Слободен Дизајн, Прилагодена MOQ 50 компјутери /Ако Изменуваат,MOQ>=300pcs /Стил TECHNIC Ласерско Сечење ПАКУВАЊЕ OPP Вреќа 10pcs/Торба ( Или како Вашата Потреба ) ИСПОРАКАТА од Страна на ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост или на Барање на купувачот на ПЛАЌАЊЕ T/T,Western Union,Зачувам,Кредитни картички,Пари ОЕМ ве Молиме да ги Споделите со Нас Вашите Барања за Големина,Материјал,Дизајн,Амбалажа и Други, Нашиот Професионален Дизајн Одделот Ќе се Обидеме потрудиме да го Направи Тоа.

Параметрите на стоката

боја:
Подарок Кутија Големина:
5x5x8cm
Бренд Име:
gracesky
Број На Модел На:
B10
Повод:
Партија,Големиот Настан,Свадба & Ангажирање,Божиќ,детски Ден
is_customized:
Yes
Шема:
Цртан филм животно,Љубовници
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
бисер хартија

Подобро ви се допаѓа

Димензија : 20*10+6cm, 7.87"x3.93"+2.36" Употреба : Совршен за Накит, Бонбони, Подарок, DIY, рачно изработени сапун, Чоко

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаТрговија на големо Organza Торба 20x30cm,Свадба Накит Пакување Пошта,Убаво

Материјал : Kraft Greaseproof Paper Size : 22.5×4×3.5 CM Боја : како на сликата Карактеристики : Висок Квалитет 100% Храна Одд

20pcs / многу 16*16*7cm Ретро Kraft Хартија Кутија DIY Свадба Колачи Подарок Корист Кутии Партија Бонбони Кутија 4 Cu

Може да се користи повеќе од 10 пати, одговараат за сите видови на овошјеОдрекување : Ние сме само одговор

2017 топла продажба индивидуализира хартија ласерски сече свадба кутија индиски свадба подарок кутии со

Јута Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,, , , ,Топло совети : големини од мерењата прирачник, и

2017 слободни логото индивидуализира хартија ласерски сече свадба кутија љубов птица слободни лента сва

ласерски сече свадба кутија за слободни лента индискиот слатка кутии за свадбиСовршен за свадба, булчи

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаТрговија на големо 500pcs Висок Квалитет 20x30cm Големи Organza Торба Небото С

Producr Име : Зелен Свадба боја тема Бонбони Кутија со гроздобер дијамант свадба бонбони кутија чоколадо Па

Главните податоци : 100% сосема нов, 100% проверка пред пакување,висок квалитет на стоките,Тип на производ :

Материјал : ЈутаГолемина : Прибл.15 x 35cm / 6x13.8inchБоја : Беж, Кафеава, ЦрвенаКапацитет : 750ml ВиноГроздобер burlap

Добредојдовте Во Мојата Продавница500pcs / многу Големо Ново Светло Зелена Drawstring Organza Торбичка Подарок Кес

бесплатно користење на логото индивидуализира хартија ласерски сече свадба кутија за слободни лента м

Јута Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,, , , ,Топло совети : големини од мерењата прирачник, и

Добредојдовте Во Мојата Продавница500pcs / многу Големо на Нова Сива Drawstring Organza Торбичка Подарок Кеси се Вк

Повратни информации : Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти п

Напомена : 1 Ве молиме не го одберете БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ако сакате брза испорака ! 2 Ве молиме овозможи 13

Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена.состојба : 100% сосема новмате

Се враќа : ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање Превозо

Scroll