Новак
LS7084 LS7084-S LSI обезбедување на квалитет

LS7084 LS7084-S LSI обезбедување на квалитет

Достапност: Залиха
DEN 114.00
DEN 120.00

1. Ние не секој трговија со искреност. Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена. 2. Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци. Цените на примероци или мала количина на производи се во висока нестабилност понекогаш. Различни суфикси, пакети или брендови на IC се во различни цени. Контактирајте не доколку сте во сомнеж. 3. Ако имате голем број на нарачки,ве Молиме контактирајте со нас да се преговара за цената 4.По приемот на стоката,Ако тоа е наша грешка,Ние ќе го поправи нашите грешки,ве Молиме контактирајте со нас пред да поднесе спорови. 5. Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. 6. Ако постојат многу модели на линкот, ве молиме забелешка на објектот Бр. треба по уплатата.

Параметрите на стоката

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Бренд Име:
MLLSE
Број На Модел На:
Како наслов
Примена:
IC

Подобро ви се допаѓа

Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди

Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин п

ако Anda membutuhkan pengiriman dipercepat, silahkan hubungi ками Jika Anda membutuhkan pengiriman tercepat, ками juga bisa lakukan untuk Anda, misalnya : fedex, DHL, ems, biasany

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

DEN 101.00
106.08

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Заедничката Напон Податоци Тест Зголеми Ефикасноста : 5.0 V за 12 V / 1А ефикасност 86.3% 7.4 V за 12 V / 1А ефикаснос

RTD2136 S 6mm*6mm QFN48

BZX384B5 V1 BZX384 B5 V1 SOD323 ДИОДИ ZENER 5.1 V 300 MWНапон Zener (Околија) (Vz) 5.1 V Толеранција од ±2% Моќ Max 300m W Отпорност (Max) (Zzt)

RTL8151 EH QFN48

Да Почитувани Купувачи : 1.Нарачки кои се помалку од $5 , МОЖЕ да НЕ BR СЛЕДИ , ако треба да се следи на интерн

SI4413 A 4431 A MOSFET СОП8

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Лимит попусти10 PCS BESTEP T73 12 V Реле Сина JQC3 F12 VDCВ

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

(32 M Пасивни 10ppm Кристал) ISM мултибенд, не треба да се применуваат за фреквенција слободна употреба.Произв

: Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK :

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетАлуслучај, прекрасна & убави и силни случај / куќиште за М

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

STB200 NF041 STB200 NF04 200 NF04 MOSFET NГЛ 40 V 120 A I2 PAK

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Pembeli bertanggung jawab untuk biaya pengiriman produk јанг dikeluarkan pengiriman kembali Kami biasanya mengirimkan paket oleh cina surat пос udara или хонгконг пос ud

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Нашите Канцеларии и складиштаРок на услугитеИспоракаЗа плаќањеМожете да направи плаќање преку горена

Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни email и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура.

Scroll