Новак
Трговија на големо 10piece Нерѓосувачки Челик НАЈДОБРИ ПРИЈАТЕЛИ Бар Pendant Ѓердан За Жени Мажи Пријателство Накит Подароци Злато Сребрен Ѓердан

Трговија на големо 10piece Нерѓосувачки Челик НАЈДОБРИ ПРИЈАТЕЛИ Бар Pendant Ѓердан За Жени Мажи Пријателство Накит Подароци

Достапност: Залиха
DEN 983.00
DEN 1104.00

Трговија на големо 10piece Нерѓосувачки Челик НАЈДОБРИ ПРИЈАТЕЛИ Бар Pendant Ѓердан За Жени Мажи Пријателство Накит Подароци Злато Сребрен Ѓердан

Параметрите на стоката

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
N00268
Pendant Големина:
3cm*0.3 цм
Пол:
Жените
Бренд Име:
DIANSHANGKAITUOZHE
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој
боја:
Злато Боја Сребрена Боја
Обликот:
Најдобар Пријател Бар
Должина:
chain
Стил:
Минимализам
Синџир Тип:
Линк Синџир
Пол:
Жените Мајка Ми Сестра Девојка Подароци
Повод:
свадба годишнината
pendant материјал:
Нерѓосувачки Челик
MOQ:
Трговија на големо 10Piece

Подобро ви се допаѓа

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Превозот и предавањеБесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата email или можете да

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

големина : 2.4*4.0 cmтежина : 20 gматеријал : бакар легураМоден аниме Наруто ѓердан Itachi Uchiha Sasuke Mangekyou Sharingan pendant

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 2040 дена да

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме Ако имате било какви прашања или било какви посебни б

Ако производната нема проблем ,ние ќе заврши на нив на времеКако да се цел?1.Тука е најголемата производс

нив и за нас.4 Нашата компанија се наоѓа во Qingdao,во Кина.Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеродром.Услугата

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

2140886578237649 кучиња парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС Директни фабрика цена, исклучителен квалитет, м

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Превозо

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Ние ќе се обидем

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака ние ќе ви одговори

Домот На Жените Накит Сино Стакло Антички Златна Боја Teapot Форма Ѓердан Голема Монистра Влакно Ѓердан Ѓе

Олово, кадмиум и никел слободни Симулирани Сафир,Ruby,Тиркизна,смарагд Обоени Направени со беспрекорна А

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни н

Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на шт

Locket не е вклучена во овој оглас натпревар за lockets и сите други приврзоци 316 L хируршки од нерѓосувачки чел

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи"...

5 инчи во мерењето Неколку цел за обработка на време, ќе бидат 4 да 5 работни дена.Ве молиме проверете со в

1)ве Молиме контактирајте не преку порака,email или трговија менаџер, ако имате било какви други барања2)Ак

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи"...

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се раз

Scroll