Новак
Божиќ Украси За Дома 45x45cm Перница Покрие Полиестер&Лен Автомобил Перница Случај 1PCS/Многу Дома Декор

Божиќ Украси За Дома 45x45cm Перница Покрие Полиестер&Лен Автомобил Перница Случај 1PCS/Многу Дома Декор

Достапност: Залиха
DEN 191.00
DEN 191.04


За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење.

Параметрите на стоката

Големина:
45x45cm
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
IBANO
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
BZFG
Шаблон Тип:
Животните
боја:
Како се покаже слика
Тежина:
100g/pc
Модел:
Перница (Пополнување не се вклучени)
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Пакување:
1pcs/многу
Пополнување:
Не Се Вклучени
Повод:
секојдневниот живот

Подобро ви се допаѓа

Име : Креативни Секси Усни ПерницаМатеријал : Краток Кадифен + PP памук Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Роз

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Згодна фустан зака

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро.Стилски Зелено Растение Перница Покри

Answer : ___________________________ Note : 1 Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас Ако не се задоволни нашите p

Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомес

Плоштад шарени Дома Текстил Перница Покрива Декоративни мека седиште за во автомобил лен Убави светли

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас...

Ако сте нарачување во поголема количина, тоа зависи од увоз политика на својата земја.Ние ќе го прават и

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ајфеловата Кула си

45x 45см Материјал : Памук, лен мешавина Боја : Како слики show Note : 1 Бараме дека ќе контактирајте со нас ведна

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса На сликите кои се прикажани не се вистин

Перница Покрие Креативни Писмо книга е сон што ќе се одржи во својата рака Lgnite Мојата Љубов Глуварче Орк

Предната страна печатени, празно задната страна [Миење температурата] : под 40 ° C (помалку од 86 ° F) На тежи

7inch (43cmx43cm)·Облик : Плоштад·Затворање : Скриен патент·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (пе

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

Нордиските Гроздобер Перница Покрие Шарени Plaid Фламинго Геометриски Перници За Троседот Седиште Еднос

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Wholesales Перница Покрие Гроздобер Зелени Листови на Растенијата Флорални Перница Покрие Дома Декоративни

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

Гроздобер Перница Покрие Шарени Пролет Gardon флорални Птица Перници За Троседот Седиште Едноставна Дома

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачи Ве молиме оставете позитивни пов

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Scroll