Новак
Црвениот Кристал Глеѓ балерината Pin брошеви C494 C

Црвениот Кристал Глеѓ балерината Pin брошеви C494 C

Достапност: Залиха
DEN 240.00


И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува
intheir оригинални статус.
Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начело
C494 C балерината Форма Брошеви
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ :
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или
по купувањето.ве молиме да ни кажете вредност кои
што сакате да го напишете на сопствени грешки листа или ние само пишуваат мали amout на листата.
ЗА ТАРИФА :
Клиентите ќе бидат одговорни за сопствени даночни( ако е потребно ).
ПОВРАТНИ информации :
Вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети откако ќе го добиете нашиот накит. ве молиме дај ми 5 ѕвезди.7 см)
КОД : C494 C
ТИП : Brooch pin
МАТЕРИЈАЛ : Цинк легура, Австрија кристал
ПРЕВОЗОТ : Бесплатен превозот во Светот ( Ние ќе ви според цел количество изберете Превозници)
1-11pieces Преку Кина пост
12~59 Парчиња Преку e Packet или HK пост
60~5000 Парчиња Преку ЕМС или DHL
ПАКУВАЊЕ :
Секое парче накит спакувани во посебен транспарентен пластични кеси (OPP вреќа). Ние arecommitted на вашиот 100% задоволство.
ШОПИНГ ПРОЦЕС :
изберете производ >> додади во кошничка >> кликни за да се купи >> потврди плаќање
ГОЛЕМИНА : 1.
Ако имате било незадоволство со нашите накит, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине на негативна повратна информација и да ни даде можност да се направи сте задоволни : D : D
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот
на вашата нарачка.
Сите предмети се пакуваат во картонска кутија за превозот.
И ние ќе го прават истото за вас исто така.
На грбот на фотографијата :
.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BINBIN ЖУ
Број На Модел На:
C494 C
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Слика
Пол:
Унисекс

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC090 К2 Gecko Форма Брош

100% Гаранција за КВАЛИТЕТ !!!Злато Позлатен јасно Кристал Кристал ангел и стар pin BroochГолемината на brooch е 4,5

Пад на Превозот Услуга (@ Филип скапоцен камен) : а, Капка Превозот е достапен за нас, што значи дека нема д

Ве молиме не го напушти 1 или 2 НСД или Неутрален Повратни информации со нас,Тоа е многу важно за нас Услу

Прилично Корални Flowr Кристал Brooch PinПозлата Боја : Родиум Сребро;Главниот Камен Боја : Јасно;На brooch е 59mm со

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Главниот Камен Боја : СинаНа brooch е 80mm*45mm в

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Главниот Камен Боја : ЈасноНа brooch е 80mm*45mm

ОписиПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / БраунНа brooch е 54mm*38mm во прибл; ФотоД

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC815 Цвет Форма Брош

Прилично Кубни Циркони Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / Ша

Прилично 1.85" Голем Цвет Кристал Brooch PinПозлата Боја : Родиум Сребро.Главниот Камен Боја : Јасно;На brooch е 47mm

Големиот Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Родиум Сребро.Кристал : Јасно и БраунНа brooch е 55мм години;Ова е

Големиот Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Антички Сребрен / Сребрена / Пиштол Црна / Античкиот ЗлатоНа broo

Прилично Лак Кристал Свадба Brooch PinПозлата Боја : ЗлатнаКристал Боја : ЈасноНа brooch е 60mm*35mm во прибл;Ова е В

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Главниот Камен Боја : СиваНа brooch е 80mm*45mm в

Можете Да Се Меша Бојата Еден МногуBlue+Антички сребрен ПозлатенЗелена+Антички Злато ПозлатенСив+Античк

Доколку купите повеќе од 10 објекти во исто време , јас ве советуваме не треба подарок кутија за секоја од

Прилично Кубни Циркони Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / Ша

Трговија на големо Брошеви Мешани 5 Pcs / Многу Цвет Brooch Pin Lapel Иглички Цвет рачно изработени Брошеви За Жен

Scroll