Новак
247-5227 Гас Моторни Двојно Кабли САМО КАБЛИ Одговара за 312

247-5227 Гас Моторни Двојно Кабли САМО КАБЛИ Одговара за 312

Достапност: Залиха
DEN 6732.00


Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања. Многу багер делови направени во нашата фабрика, имаат сигурен квалитет и по продажба на услуги.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
Ние искрено се надеваме да воспостави деловни односи со вашите драги corporation. Ќе бидат среќни да се најде дека се увезени директно од нас е така лесно и едноставно како да купат од вашите локални добавувачи, но многу конкурентни цени и полн обем производи.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
247-5227 Гас Моторни Двојно Кабли САМО КАБЛИ Одговара за 312
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Примена : 312 Моторни Кабли
Гаранција : 5 месеци
Answer : ___________________________ Note : Само Кабли!
Ние би сакале да се воведе нас како специјализирани производител и извозник за електронски делови на багери во Кина.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. S : Ние suppy на замена на делови,не оригиналниот/genuine.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union. Ве молиме љубезно се провери и со нетрпение очекувам да вашата ран одговор.
Ние ги доставуваме електронски собранието & приклучоци како контролор, Монитор, Гас моторни собранието, електромагнетниот вентил, хидраулични вентили, сензори, прекинувачи, за голем број на брендови на багери(Komatsu,гасеница,Hitachi,Kobelco,Sumitomo,Daewoo,Като).

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
2475227
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
Пригушување Моторни Кабел
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
247-5227
Производителот Дел Број:
247-5227

Подобро ви се допаѓа

Замена Контролер 702 MS Прирачник Започнете со Дизел Мотор Електрични Control PanelТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИНа 702 е дос

Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба наприрачникот во рамките на гарантниот

6689034 1 G57760011 Гориво Затвори Електромагнетниот за S220 S250 S300 S330 12 VWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОписТип : исклучи е

7 дена евалуација и истражување зема поставени по добивањето на вашиот врати објектот.Ние нудиме висок

Чонгкинг Квалитет! Одвратна Започнете Првенство за 152 F / GX100 2.5 HP 97 CC Бензински Мотор, 1 KW Генератор Резерв

Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.Повратни информацииВашето задоволство е наша ц

168 F Генератор Започнете Одвратна СобраниеGX160 Мотор Започнете Одвратна Собрание2 KW Генератор Започнете

Monalisa Jazzi спа Дисплеј панел замена M24 AНеколку парчиња се достапни во парк, бидејќи на стоп производствоКо

Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде м

По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување.ИспоракаСо DHL / ФЕД

Новиот довод на Гориво Пумпа 1052205960 За 6 D102 6 D95 Мотор PC2005 БагерWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Спецификациј

0 да 24 V (rms) Брзината на сензорот фреквенција Максимална 10000 Hz Започнете реле излез 5 A DC28 V DC напојување изл

Нови Заеднички Железнички Инјектор 0950007760 095007760 950007750 0950007750Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Бренд : Нови cid)Т

Нови Оригинални Температура Контролер E5 CNQ2 MT500 глобална напојување за AC100240 контакт начин : skype id : guanelian wha

Генератор Brushless AVR MX321 Автоматски Регулатор на НапонТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИBrushless AVR MX321 уреди со покажувач на Т

Бесплатен превозот 1 PC Нови во Кутија A1 SY10 Излезен Модул контакт начин : skype id : guanelian whatsapp : +86 187684155181 PC Нови

Гориво Пумпа За BF4 M1011 F 863 864 873 883 A220 A300 S250 04272819Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Дел Број : 6677830Примена : Погодн

Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.Превозот : Превозот со ЕМС(Кина

AVR Автоматски Регулатор на Напон за Генератор IG2600 220 V 50 HZWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianСпецификација : Примена

Нови Инјектор Assy 8976024856 8976024856 За 4 HK1 6 HK1 моторWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Бренд : НоваТип : ИнјекторДел NO

Scroll