Новак
eeMrke Автомобил Стајлинг За Dacia Рено Sandero 2008- 2 во 1 LED Светла за Магла светилки drl со Леќа Дење Работи Светла

eeMrke Автомобил Стајлинг За Dacia Рено Sandero 2008- 2 во 1 LED Светла за Магла светилки drl со Леќа Дење Работи Светла

Достапност: Залиха
DEN 6407.00
DEN 7198.56


ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Светла, Led Надворешни Светла, Автомобил Светлина, led Светло За Dacia "Рено" Sandero 2008-2016
# П5-леќа, оптички дизајн,светла без отсјај,возењето побезбедно.Светла за магла подобро prespective,зголемување на зрачењето агол од 45 степени # Висока јачина на компјутер материјал,анти чакал леќа ефект,добро за домување алуминиум,ладење ефект # Со интелегентни заштита коло,overvoltage заштита # Производ перформанси,стабилност,добра водоотпорен ефект # Повеќе од 50000 часа на употреба,ниска потрошувачка на енергија # Не-деструктивни инсталација,H11/H8 магла интерфејс,plug and play,светилки drl жица комплет за автомобил АКК

Параметрите на стоката

Температура На Боја:
6000K СВЕТИЛКИ DRL
боја:
Бели Светла За Магла, Жолти Светла За Магла
Специјални Функции:
Двоен LED светилки drl + LED Магла
Материјал Тип:
ПВЦ+ABS
Sandero-Година:
2012,2010,2015,2014,2013,2011
Бренд Име:
eeMrke
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Име На Модел:
За Dacia Sandero
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Дијаметар:
9cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
2kg
Рено Модел:
Sandero
Гаранција:
18months
Инсталација Место:
Го Замени Оригиналниот Светла За Магла
DC:
12v
Температура На Боја:
3000/6000K
Lumens:
1600lm
Автомобил модел:
За Dacia Sandero 2008-2016

Подобро ви се допаѓа

Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsголемина : Оригинална големина 11Функц

2 парчиња Нови Црна Решетка Напред Лево + Правото Вметнете Браник Магла Светлина Решетката Заштитна Мре

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Passat LED Дневни Работи Светло з

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не можете да добиете на нашат

Излезен Напон : 85 V.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс Работен напон : AC 916 V Текст start на струјата : 6.автомо

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Текст Висок Напон Заштита : 16.Кога ќе почнете да автомобил светлина, две светилка сите не светне или една

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

За било какви други проблеми, ве молиме контактирајте со сервисот.Вештачки штета не е вклучена во полит

За TOYOTA LAND CRUISER 2013 2014 2015 XENON СВЕТЛАТА Одлична led Ангел Очи Ултра светла осветлување smd led Ангел Очи комплет Н

2 парчиња / set КОЧАН LED светилки drl3 Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум За Ца

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција.2,Обично ЕМС изразат испорака трае 510 работни дена зависни

Можете да изберете за да го деактивирате DRLs (која сијалицата се уште ќе се користи како ваш висока зрачн

само екстра долари 10 Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција Повратни информации 1 : Ние се

Увозни Давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Директна замен

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Л

започнете напон : 23 KV Lumens : 3600lm~4500lm (На Lumens е поврзана со температура на бојата, боја температура е повисок

Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купува

2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму зем

Scroll