Новак
Smart AR1392 EMF Електромагнетна Радијација Метар Детектор

Smart AR1392 EMF Електромагнетна Радијација Метар Детектор

Достапност: Залиха
DEN 2832.00


Преку Кина Пост Воздух Mail : Генерално 30-60 woring дена.
4, Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Еден сосема нов, не се користи, неотворена£ неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор.
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. ако не ние, не може да се брод it out !!!
· ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!
Батериите се забранети за воздушен транспорт. Време На Испорака :
Преку ЕМС Fed Ex ТНТ прозорци DHL Express : Генерално од 3-7 работни дена.u T Откривање фреквентен опсег 30 HZ-300 HZ Земање време на 0,5 S Напојување DC 4.
AR1392 електромагнетна радијација метар, тоа е професионален тестер и со мулти-функција. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена. така Батерии не се вклучени . Ние веруваме дека за време на деновите на економска и културна глобализација, клучна точка за водење бизнис успешно и дома и во странство се
да се биде креативен, внимателен, страсни, обврски и industrious
Функција :
Мерен опсег е 0-2000m G, 200u T
Точноста е
Спецификација : Мерен опсег 0-2000m G, 200u T Точноста 5%u T (50u T-200u T) Резолуција 0. и тоа е лесно и евтино да ги купите во локалната
· Ако треба да се купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
превозот
· 1. ние ќе се обидеме да нашите најдобри за решавање на проблемите.

Параметрите на стоката

Место на Потекло:
CN
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

WT50 A Десктоп интелигентни fluxmeter Магнетен флукс мерен инструмент fluxmeter интелигенцијаНајниска цена,Најдо

Спецификации 6? 4 читање вредност покажува : 3½ малку LCD, максимална прочитајте вредност 1999 година.6?? 4 парт

Оригиналниот Рачни Гајгер Контра Мермерна Плочка a,B,Xray Зрачење Детектор Висока Прецизност Поединечна Д

9 GHz да 35 GHz) Isotropy отстапување Тип.001 µW / cm2 Поставување на времето Обично 1s ( од 0 до 90% од meas Безжична LAN (WiFi) з

За било какви прашања, прашања или помош, ве молиме контактирајте со нас преку e Bay или оставете ја вашата

01DC×10 : 0.14, мери maic поле : DC maic поле (статички maic поле)AC maic поле (динамичен maic поле)5 Function : peak hold функција6,Гш(Ga

ДТ1180 електромагнетна радијација тестер зрачење детектор на апарати за домаќинство мобилен телефон зра

Scroll