Новак
Бесплатен превозот 10 компјутери F12-21M висок квалитет удар топката имајќи 12x21x5mm Авион, удар топката лежишта за 12mm вратило 12*21*5mm

Бесплатен превозот 10 компјутери F12-21M висок квалитет удар топката имајќи 12x21x5mm Авион, удар топката лежишта за 12mm вратило

Достапност: Залиха
DEN 318.00
DEN 335.04


Тип : удар топката имајќи
Модел : F12-21 M
Големина : 12x21x5mm
Количина : 10 компјутери
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
4)Ако ви треба производи кои не се наоѓаат во продавница, ве молиме контактирајте со нас .Постојат многу модел на производи,ние можеме да 't take фотографии за секој модел, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
'

Параметрите на стоката

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Имајќи
Површина Грубост:
Ра 0.4
Бренд Име:
DTBird
Премази:
no
Структура:
Имајќи
Потеклото на Земјата:
Кина
Тежина:
0.05 кг
Пакет Големина:
5*10*5cm
Тип:
Удар Топката Имајќи
Материјал:
Челик
Е Прилагодена:
Yes
квалитет:
Супериорен производ
Тежина На Пакет:
0.050kg
Suivice:
Висок Квалитет на услуга
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)

Подобро ви се допаѓа

Ако ви треба прилагодено производи,исто така можете да контактирате со нас, ви благодариме!Нашата цел :

И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.Ако

HMK2225 TA2225 Подготвени куп разговор Игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 22*29*20mmНие сме игли

Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.ако вашата цел е во масовно купување,ние

Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 4 компјутер на SI5 T / K(PHSA5 )

Точка Бр : MR117Type : Full керамички топката лежиштаГолемина : 7x11x2.5 mmМатеријал : Керамички Zr O2Кафез Материјал :

ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена.,LTDВе молиме имајте во предвид пр

Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на дано

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни инф

Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 1 компјутер од SI10 T / K(PHSA10 )

Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да зам

Машки Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 10 компјутер на SA6 T / K(POSA6 )

Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.

Негативни повратни информации не реши ништо Па се чувствуваат слободни да контакт.Вашето задоволство е

Ви благодариме!Контактирајте со насАко има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка,

Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.Негативни повратни информации не реши ни

големина Φ3 (+0.013 / +0.003)*Φ7 (+0.03 / +0.01)*10.5 база на Бакар прав металуршки делови Прашкаста Металургија масло че

Scroll