Новак
За HYUNDAI за Rohens Купе опашка светла 2009-2011 Година црн чад со LED вртење singal светлина SN

За HYUNDAI за Rohens Купе опашка светла 2009-2011 Година црн чад со LED вртење singal светлина SN

Достапност: Залиха
DEN 18480.00


Производ детални слики
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ :
Напомена :
Ве молиме отворете & провери предмети; Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.
Инаку, нема да има гаранција против превоз!
Опис На Производот :
1. Стил : LED Опашка Светилки.
2. Боја : црн чад.
3. Состојба : нова.
4. Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка. 4 ПАРЧИЊА/картон).
5. Надградите вашиот возило со racing изглед.
6. Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
7. Директна замена.
8. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
Опашката светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили. Тоа е игра и приклучокот. Сепак, некои од автомобили се чувствителни препорачуваме купувачот да ги инсталирате овие опашка светлата страна на професионални инсталерот. Тоа е лесно да се инсталира. Тоа е игра и приклучокот.
9. Достапни за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози.
10. LED ќе остане кул состојба и подолг живот спам со НИТУ боја исчезнува.
Предност :
1. Домување е донесен УВ третман
2. Површината стврднување третман
3. Внатрешната за домување анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име откако ќе го поставите цел.
1. Примачот Име И Презиме :
2. Телефон за контакт Бр. :
3. Превозот адреса :
4. Post code/ поштенски код : .
На овој начин, ние можеме да испратите објекти од рок од 24 часа, што е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.

Параметрите на стоката

Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
За Hyundai
Автомобил Производител:
Hyundai
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
PC
Напон:
12V
Автомобил модел:
за Rohens Купе 2009-2011 година
Година:
2009-2011year
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Задните Светла
Објектот Дијаметар:
40inch
Објектот Тежина:
8.5kg

Подобро ви се допаѓа

Ние ќе рефундирање на дека за било какви проблеми со квалитетот Бесплатен Превозот за eпакет или Кина По

Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе кол

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас Ние ќе ви испратиме кога

OKEEN 2 ПАРЧИЊА Автомобил Црвено Лен Задниот Браник Рефлектор LED Стоп Кочница Светлина Опашка Магла Паркин

3 Inch 20 W Плоштадот LED Работа Светлина 12 V Место Светилка За 4x4 Теренски АТВ Камион Трактор Мотоцикл Возење

Спецификација : Точка Име : ЕЛ Автомобил Амбиентниот Светлосни Направи Автомобил : Универзална Автомоби

ИмеВредностИме на производ 4 D Автомобил логотоГолемина14.5cmx7.2cmУпотребаавтомобил предЖивотен век3000050000ho

Tcart 2 парчиња 8w Бели+Жолта Флексибилни Светла Дење Светилка во Дресот на кристал Ангел Око светилки drl Де

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.*Ве молиме контактирајте

Напојува со автомобил запалка приклучок.2 m запалка приклучок за кабелот за напојување Ако не сте задово

Продавачот ВетувањеE ASY ПРЕВОЗОТ Обично, хонг конг ПОСТ Воздух Пошта е претпочитаат превозот начин, зато

ee Mrke® Led Ангел Очи Светла за Магла светилки drl Дење Работи Светла за Полнење ТочноОдговара Магла Браник П

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

Ве молиме ни email пред отворање на спор или остави негативни повратни информации, Ние ќе ви помогне да ги

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

НОВИ LED Задни Опашка Магла Светилка За Toyota Land Cruiser 200 Додатоци FJ200 20082013Детали Производи Информации : 1, За To

Моќност : 60 W Напон : 1030 V DC Прозрачна флукс : 4000 Водоотпорен стапка : IP67 Боја температура : 6000 K Домување clor :

4x 3 LED Автомобил Полнење 12 V Сјај за Внатрешни Декоративни 4in1 Атмосфера Сина Светлина СветилкаДраги приј

Чашата е од NEG Возилото Апликација За "Фолксваген" Suran 2010 2011 2012 2013 2014 Пакет Содржина : 4 парчиња CCFL Прстени 2

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

2 парчиња / set Светла светилки drl Бела DC 12 V КОЧАН 100 SMD Сребро Магла Light Off Road Дење Работи, Светлата за Дневно

Scroll