Новак
ESSIE ДОМА 18x18 Хеклани Перница Покрие Везови Дигитални Геометриски Mondrian Шема Модерна Зелена Пурпурна Перница Случај Фрли

ESSIE ДОМА 18x18 Хеклани Перница Покрие Везови Дигитални Геометриски Mondrian Шема Модерна Зелена Пурпурна Перница Случај Фрли

Достапност: Залиха
DEN 465.60

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales. За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да се одржи редот. Ние може да ви даде подобар најголемиот дел цена. Големина 45СМ*45СМ ве Молиме имајте на ум 1 Сите перници се рачно изработени, љубезно ве молиме да се разбере може да биде 1-2cm отстапување постои. 2 Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината. PLS ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ПРЕДВИД СИТЕ ПЕРНИЦИ СЕ ПРОДАДАТ БЕЗ ДА ВМЕТНЕТЕ!

Параметрите на стоката

Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Шема:
Извезена
Број На Модел На:
PL-EmGeo
Материјал:
100% Памук
is_customized:
No
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
ESSIE ДОМА
Техника:
Хеклани
Големина:
45*45cm

Подобро ви се допаѓа

Wholesales Перница Покрие Гроздобер Зелени Листови на Растенијата Флорални Перница Покрие Дома Декоративни

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Сите овие се многу класичната црна и бела перница капак Цевки Работ и скриен Патент Затворање.Таа изгле

Декоративни перници англија стил сценографијата перница покрие половината pillowcase home office кафе материјал

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема д

Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да

Такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачи Ве молиме оставете позитивни пов

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

3(W) ИнчиНевидливи патент на дното на перница маскаМоделот е само на предната страна на страна , на грб е б

Гроздобер Перница Покрие Шарени Пролет Gardon флорални Птица Перници За Троседот Седиште Едноставна Дома

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас...

Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ајфеловата Кула си

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени ИЛИ, можете да изберете да им

Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве

Scroll