Новак
2018 Мода Едноставна Шупливи Ѓердан Од Злато Целосен Бел Кристал 100 Поени Pendant Накит Студент Bling Ѓердани Накит За Подарок

2018 Мода Едноставна Шупливи Ѓердан Од Злато Целосен Бел Кристал 100 Поени Pendant Накит Студент Bling Ѓердани Накит За Подарок

Достапност: Залиха
DEN 109.00
DEN 168.00


Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. 3.Ве молиме оставете порака на бојата што сакате,othersize ние ќе ви испрати боја по случаен избор,ви Благодариме!
2018 Мода Едноставна Шупливи Ѓердан Од Злато Целосен Бел Кристал 100 Поени Pendant Накит Студент Bling Ѓердани Накит За Подарок

Параметрите на стоката

Метална боја:
Злато
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
100 поени
Број На Модел На:
Писмо Ѓердан
Бренд Име:
среќа overflow
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Писмо
Компатибилност:
Никој
Функција:
убавината на телото
изјава ѓердан ѓердан:
Студентот ѓердан
Подарок за:
Девојка, Жена, Мајка, Соученици
Шик Ѓердан:
pendant ѓердан
Топла продажба:
Синџир Ѓердан (60cm)
Стил:
Класични, Модерни, Мода,Гроздобер,Бохемски
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
боја:
Злато Neckalce
Нов стил:
2017 нов дизајн
Кристал:
Висок квалитет
унисекс ѓердан:
Соучениците Ѓердан Подарок

Подобро ви се допаѓа

Домот На Жените Накит Сино Стакло Антички Златна Боја Teapot Форма Ѓердан Голема Монистра Влакно Ѓердан Ѓе

Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на шт

5 инчи во мерењето Неколку цел за обработка на време, ќе бидат 4 да 5 работни дена.Ве молиме проверете со в

Превозот времето е премногу долго.Предмет Тип : Светат во темница ЃерданPendant Големина : 2 Да се обезбеди д

големина : 2.4*4.0 cmтежина : 20 gматеријал : бакар легураМоден аниме Наруто ѓердан Itachi Uchiha Sasuke Mangekyou Sharingan pendant

големина : 7.0x5.0cmДолжина : 78cmматеријал : бакар легураSHIPPMENTПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА : Стандард на Услуги е Кина По

Трговија на големо 10piece Нерѓосувачки Челик НАЈДОБРИ ПРИЈАТЕЛИ Бар Pendant Ѓердан За Жени Мажи Пријателство

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се раз

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

синџир должина : 50cmшарм големина : за 25mmПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Ки

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 2040 дена да

Дали ви се брод на меѓународно ниво?Да, ние брод на светотПОВРАТНИ информацииБидејќи вашето мислење е м

1)ве Молиме контактирајте не преку порака,email или трговија менаџер, ако имате било какви други барања2)Ак

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ви б

Ако производната нема проблем ,ние ќе заврши на нив на времеКако да се цел?1.Тука е најголемата производс

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака ние ќе ви одговори

Scroll