Новак
Дигитални Електромагнетна Радијација Детектор на Преносни ElectroSmog Метар TES1392

Дигитални Електромагнетна Радијација Детектор на Преносни ElectroSmog Метар TES1392

Достапност: Залиха
DEN 7490.00
DEN 7968.00

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.On-line компјутер, Податоци за најавување (TES-1392) функција. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Спецификации :
-
1. Се истакна : купувачот во Бразил / Аргентина , Мора да бидат обезбедени од CNPJ (CPF) /ДДВ Бр. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
TES1392 Дигитални Електромагнетна Радијација Детектор на Преносни Electro Smog Метар
Карактеристики На Производот :
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.На EMF тестер е ефикасна, рачен инструмент дизајниран и калибрира за мерење на електромагнетно поле на зрачење на различни поширокопсежни. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, и Т/Т. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Екранот микро Тесла & milli Гаус во истиот тестер. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние само брод да се потврди цел адреси.На EMF тестер е дизајнирана за да им обезбеди на корисникот брз, сигурен и лесен начин за мерење на електромагнетно поле зрачење нивоа околу моќ линии, апарати за дома и индустриски уреди.

Параметрите на стоката

is_customized:
Yes
Бренд Име:
Tes
Екранот:
3-1/2 цифри. Max. индикација 1999
Опсег:
200 / 2000 milli Гаус 200 микро Тесла
број на оската:
една оска
Бендот Ширина:
30 Hz до 300 Hz
Место на Потекло:
CN

Подобро ви се допаѓа

Спецификации 6? 4 читање вредност покажува : 3½ малку LCD, максимална прочитајте вредност 1999 година.6?? 4 парт

Оригиналниот Рачни Гајгер Контра Мермерна Плочка a,B,Xray Зрачење Детектор Висока Прецизност Поединечна Д

01DC×10 : 0.14, мери maic поле : DC maic поле (статички maic поле)AC maic поле (динамичен maic поле)5 Function : peak hold функција6,Гш(Ga

LS126 C Luminometer Дигитални UVC Светлина Метар Со Ултравиолетови Интензитет Тестер Детектор на Стерилизација С

Преку Кина Пост Воздух Mail : Генерално 3060 woring дена.4, Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз

ДТ1180 електромагнетна радијација тестер зрачење детектор на апарати за домаќинство мобилен телефон зра

WT50 A Десктоп интелигентни fluxmeter Магнетен флукс мерен инструмент fluxmeter интелигенцијаНајниска цена,Најдо

WT103 Gaussmeter Гаус Метар Teslameter АпаратиПоле Сила Метар Индикатор 0.01 МТ Хоризонтална Кратката Сонда СензорТо

Нови Висока Точност Рачни Три Оска На Магнетното Поле Тестер На Електромагнетна Радијација Детектор 2000

9 GHz да 35 GHz) Isotropy отстапување Тип.001 µW / cm2 Поставување на времето Обично 1s ( од 0 до 90% од meas Безжична LAN (WiFi) з

SW83 AIII Нуклеарно Зрачење Детектор на x y Бета тестер radioactivity

За било какви прашања, прашања или помош, ве молиме контактирајте со нас преку e Bay или оставете ја вашата

Scroll