Новак
Рачни EMF Метар Тестер на Електромагнетно Поле Метар TES1394

Рачни EMF Метар Тестер на Електромагнетно Поле Метар TES1394

Достапност: Залиха
DEN 12543.00
DEN 13344.00

Податоците се одржи, Peak hold функција. Се истакна : купувачот во Бразил / Аргентина , Мора да бидат обезбедени од CNPJ (CPF) /ДДВ Бр. (Освен некои земји и APO/FPO). Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, и Т/Т. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Купувачот 's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.999 Datalogging капацитет. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
.На EMF тестер е ефикасна, рачен инструмент дизајниран и калибрира за мерење на електромагнетно поле на зрачење на различни поширокопсежни надолу за да 50 Hz/60 Hz. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).На EMF тестер е дизајнирана за да им обезбеди на корисникот брз, сигурен и лесен начин за мерење на електромагнетно поле зрачење нивоа околу моќ линии, апарати за дома и индустриски уреди. кога цел за нас, За руските купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот, освен, ако компанијата име не е на располагање и само за лични бизнис, пратката ќе биде мораше да се испорача со ЕМС САМО во Русија.

Параметрите на стоката

is_customized:
Yes
Бренд Име:
Tes
Екранот:
3-1/2 цифри. Max. индикација 1999
Опсег:
20/200/2000 milli Гаус 2/20/200 микро Тесла
број на оската:
Три оска
Бендот Ширина:
30 Hz до 2000 Hz
Место на Потекло:
CN

Подобро ви се допаѓа

WT103 Gaussmeter Гаус Метар Teslameter АпаратиПоле Сила Метар Индикатор 0.01 МТ Хоризонтална Кратката Сонда СензорТо

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Online компјутер, Податоци за најавување (TE

ДТ1180 електромагнетна радијација тестер зрачење детектор на апарати за домаќинство мобилен телефон зра

Оригиналниот Рачни Гајгер Контра Мермерна Плочка a,B,Xray Зрачење Детектор Висока Прецизност Поединечна Д

LS126 C Luminometer Дигитални UVC Светлина Метар Со Ултравиолетови Интензитет Тестер Детектор на Стерилизација С

Преку Кина Пост Воздух Mail : Генерално 3060 woring дена.4, Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз

За било какви прашања, прашања или помош, ве молиме контактирајте со нас преку e Bay или оставете ја вашата

WT50 A Десктоп интелигентни fluxmeter Магнетен флукс мерен инструмент fluxmeter интелигенцијаНајниска цена,Најдо

9 GHz да 35 GHz) Isotropy отстапување Тип.001 µW / cm2 Поставување на времето Обично 1s ( од 0 до 90% од meas...

01DC×10 : 0.14, мери maic поле : DC maic поле (статички maic поле)AC maic поле (динамичен maic поле)5 Function : peak hold функција6,Гш(Ga

Спецификации 6? 4 читање вредност покажува : 3½ малку LCD, максимална прочитајте вредност 1999 година.6?? 4 парт

SW83 AIII Нуклеарно Зрачење Детектор на x y Бета тестер radioactivity

Нови Висока Точност Рачни Три Оска На Магнетното Поле Тестер На Електромагнетна Радијација Детектор 2000

Scroll