Новак
Бесплатен превозот 10Pcs F7-17M Axial Топката Удар Лежишта 7 x 17 x 6mm собранието авион, удар имајќи 7*17*6mm за 7mm окно

Бесплатен превозот 10Pcs F7-17M Axial Топката Удар Лежишта 7 x 17 x 6mm собранието авион, удар имајќи 7*17*6mm за 7mm окно

Достапност: Залиха
DEN 415.68


Опис :
F7-17 M 7x17x6 mm Axial Топката Удар Имајќи
Модел : F7-17 M
Количина : 1pcs
Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформанси

Параметрите на стоката

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Имајќи
Површина Грубост:
Ра 1.6
Премази:
no
Структура:
axial
Потеклото на Земјата:
Кина
Тежина:
0.5 КГ
Пакет Големина:
5*10*5cm
Тип:
Axial Топката Удар Лежишта
Е Прилагодена:
Yes
квалитет:
Супериорен производ
Тежина На Пакет:
0.50kg
Suivice:
Висок Квалитет на услуга
Број На Модел На:
F7-17M

Подобро ви се допаѓа

Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да зам

Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 4 компјутер на SI5 T / K(PHSA5 )

Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.Негативни повратни информации не реши ни

Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 1 компјутер од SI10 T / K(PHSA10 )

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.Ако

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни инф

HMK2225 TA2225 Подготвени куп разговор Игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 22*29*20mmНие сме игли

големина Φ3 (+0.013 / +0.003)*Φ7 (+0.03 / +0.01)*10.5 база на Бакар прав металуршки делови Прашкаста Металургија масло че

ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена.,LTDВе молиме имајте во предвид пр

Карактеристики на производот Внатре Дијаметар (I Г.) : 8mm надворешен Дијаметар (O Д) : 12mm Имајќи Висина (H) : 10

Линеарни Вратило Rnd Поддршка ( SK Серија) : Пакување Детали : 4 парчиња на SK30ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 ден

Цилиндрични Валчести Лежишта (заострените понесе,коси 1 : 12) Модел : NN3011КАКОКУСП Id (внатрешен дијаметар) /

Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.ако вашата цел е во масовно купување,ние

Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на дано

Модел SMR115 2 OS Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 5 Надворешниот Дијаметар(D) 11 Ширина (Б) 4 Печати Тип rs (Дв

големина Φ3 (+0.03 / +0.01)×Φ6.0(+0.02 / +0)×3.5±0.05 мм база на Бакар прав металуршки делови Прашкаста Металургија масл

Scroll