Новак
Црна Црвени Кинески Традиционален Жените Летен Фустан од Свила Сатен Cheongsam Секси V Деколте, Qipao Флорални Големина S M L XL XXL XXXL

Црна Црвени Кинески Традиционален Жените Летен Фустан од Свила Сатен Cheongsam Секси V Деколте, Qipao Флорални Големина S M L

Достапност: Залиха
DEN 538.00
DEN 672.00


Материјал : Сатен Полиестер
Големина : S M L XL XXL XXXL
7 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
100% Сосема Нов
Трговија на големо и на Мало
Секси Традиционален Кинески Облека за Жени 's Мини Cheongsam Qipao Облечи Цвет Големина S M L XL XXL XXXL
(Жени 's Големина на Табела )
Мерењата е за алишта, а не и за телото,
па јас совети, можете да изберете неколку големи димензии за вашето тело. ви благодариме!

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Бренд Име:
StarYi Принцеза
Број На Модел На:
LGD003
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Мини
Боја:
Црна, Црвена, Темноцрвена, Морнарско Сина,Езерото Сина,Златна
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

Материјал : ПолиестерГолемина : XS S M L XL XXL2 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот м

DesciptionТочка Име : 2015 Година Нови Лето Ретро Плус големина 5xl Vestido Chines Qipao Краток Традиционалните Мандарин

* Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 24 се разликува поради прирачник за мере

[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата брадавица линија, носење на вашат

Само бара за нашата служба за корисници за каков било сакате да знаетеВРАЌАЊЕ&НАПЛАТАChoises онлајн продав

кинески ориентални фустани,,сирена вечер фустан,формално фустани, кинески традиционален фустан,qipao,evengin

вклучува : ФустанТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , глав

Ако вашиот item(s) да бидат украдени или промени, ве молиме да ги споделите курир персонал даде хартија док

На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.

вклучува : фустанТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , глав

Чиста Свила Жените Cheongsam Лето Сина и Бела Porcelain Satin Кинески Традиционален Фустан Класичен Кинески Стил П

Големина на Табела (Азија Големина ) / Единица (CM)Големина(cm) / ЕтикетатаРамоБистаПоловинатаХипДолжинаS347

вклучува : фустанТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , глав

^ Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница Линк : .

[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата брадавица линија, носење на вашат

Кога ќе го поставите цел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1 ст .Ако вашиот it

Дизајн карактеристики : 1 : Еден збор жаба 2 : Застане јака 3 : Вертикален lapel 4 : Краток ракав 5 : Задниот дел п

вклучува : фустанТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , глав

Големината погоре е со големина на облека; тоа НЕ е тело мерење Подготвени да се носат : Повеќето Азиски

вклучува : ФустанТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , глав

Scroll