Новак
Бесплатен превозот 10 компјутери F4-9M висок квалитет удар топката имајќи 4x9x4mm минијатурни имајќи

Бесплатен превозот 10 компјутери F4-9M висок квалитет удар топката имајќи 4x9x4mm минијатурни имајќи

Достапност: Залиха
DEN 331.68


Опис :
F4-9 M 4x9x4 mm Axial Топката Удар Имајќи
Модел : F4-9 M
Количина : 10pcs
Тоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформанси

Параметрите на стоката

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Имајќи
Површина Грубост:
Ра 1.6
Премази:
no
Структура:
axial
Премази:
no
Тип:
Axial Топката Удар Лежишта
Модел:
F4-9M
квалитет:
P0.Z2 / ABCE-1.Z2
Големина:
4*9*4mm
Е Прилагодена:
Yes
Потеклото на Земјата:
Кина
Капацитет На Моторот:
Други
Пакет Големина:
5*10*5cm

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.CSK30 P sprag слободни тркала Еден начин спојки игли ва

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни инф

10pcs / Set U624 ZZ Макара со Имајќи У Ритам Запечатени Ниска брзина & Ниско оптоварување Апликации Висока Јагле

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрајМодел6802ГОЛЕМИНА(mm)d15D24Б5Нето Тежина : 0.05 килограмиМате

големина Φ3 (+0.03 / +0.01)×Φ6.0(+0.02 / +0)×3.5±0.05 мм база на Бакар прав металуршки делови Прашкаста Металургија масл

Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.

Цилиндрични Валчести Лежишта (заострените понесе,коси 1 : 12) Модел : NN3011КАКОКУСП Id (внатрешен дијаметар) /

Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.ако вашата цел е во масовно купување,ние

Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 1 компјутер од SI10 T / K(PHSA10 )

Метал Заштитените Топката Лежишта Сет (10 ПАРЧИЊА)(4x10x4mm)

големина Φ5 (+0.013 / +0.003)*Φ13(+0.03 / +0.01)*18±0.1 железо Бакар база прав металуршки делови Прашкаста Металургија ма

Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата

Негативни повратни информации не реши ништо.Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската деклар

големина Φ3 (+0.013 / +0.003)*Φ7 (+0.03 / +0.01)*10.5 база на Бакар прав металуршки делови Прашкаста Металургија масло че

HMK2225 TA2225 Подготвени куп разговор Игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 22*29*20mmНие сме игли

Ви благодариме!Контактирајте со насАко има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка,

големина Φ3.18(+0.008 / +0.002)×Φ12(+0.02 / +0)×4±0.05 Бакар база прав металуршки делови Прашкаста Металургија масло чер

ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена.,LTDВе молиме имајте во предвид пр

Si3n4 Керамички ТопкаЗапечатени Аголна Контакт ЛежиштаH7006 C2 RZHQ1P4DTA30мм X 55мм Х 13mm*2ДТ КонфигуриратеP4 ABEC7 супе

Ако ви треба прилагодено производи,исто така можете да контактирате со нас, ви благодариме!Нашата цел :

Модел SMR115 2 OS Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 5 Надворешниот Дијаметар(D) 11 Ширина (Б) 4 Печати Тип rs (Дв

Линеарни Вратило Rnd Поддршка ( SK Серија) : Пакување Детали : 4 парчиња на SK30ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 ден

Карактеристики на производот Внатре Дијаметар (I Г.) : 8mm надворешен Дијаметар (O Д) : 12mm Имајќи Висина (H) : 10

Тип : удар топката имајќиМодел : F1221 MГолемина : 12x21x5mmКоличина : 10 компјутери1)Вашата Повратна информација

Ако ви треба прилагодено производи,исто така можете да контактирате со нас, ви благодариме!Нашата цел :

Опис : F717 M 7x17x6 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F717 MКоличина : 1pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Scroll