Новак
новодојдени природни fluorite кварцен кристал пирамида точка лекување како подарок многу добра боја

новодојдени природни fluorite кварцен кристал пирамида точка лекување како подарок многу добра боја

Достапност: Залиха
DEN 566.40


4 Cr ystal Објект
Име
fluorite кварцен кристал пирамида
Материјал
природни fluorite КРИСТАЛНО
Тежина
150-180g
Должина
50-46mm
Ширина
50-60mm
Hight
40-45mm
Превозот Надомест
Море(2 Месеци)
$11.00
Воздух(12 Дена)
$22.00
Превозот надомест во крајот на листата фактура на овој објект е по Море, превозот
(Ако сакате да се избере ШАЛ или Воздух превозот кој е поскапо, но многу побрзо, ве молам ни е-мејл)
комбинираат превозот цената се пресметува како :
секој објект (освен првиот) се 3 долари превозот попуст
Ви благодариме за вашиот предлог.
Ве молиме љубезно ве молиме да остави добар фидбек до нас, доколку ви се допаѓа нашата предмети.
Ние гарантираме вашето 100% задоволство со нашите примероци и услуга.
Ако не сте задоволни со објектот по приемот, ве молиме бидете сигурни да се јавите ни се на прво место!
Ние нудиме целосна или делумна наплата која зависи од индивидуалната ситуација, во секое време, бидејќи ќе добиете вашите предмети.
Ако сакате да нарачате нешто,ве молиме да ни кажете на вашите спецификација во детали.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се исполнат очекувањата.
На сликата е точно оној што ќе ја добие.
Сите слики биле направени во дневна светлина.Ве молиме слободно контактирајте со нас за решавање на сите прашања може да бидат пред да замине повратни информации.
Задоволството на клиентите е нашиот компанијата цел.

Параметрите на стоката

Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Велигден,Божиќ
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
000
Материјал:
Кристално
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc

Подобро ви се допаѓа

Тие може да се користи како Подарок Ознаки, Висат Ознаки, Придружба Картички, Свадба Корист Ознаки, Етик

Услови на плаќање.♥Само неисправни производи ќе бидат понудени го замени услугата.(пред да ред) : 1.Returen&Н

Нови Персоналните Bowknot Свадба Торта Серверот Подарок Сет Торта Серверот Нож во Собата со Кристал за Сва

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било

modname=ckeditorMousepad Големина : во 9*7 инчи за 220mm*180mm*3мм Грб : Антилизга гумени врзани Пред Лицето : Силно текстура

идеите се бескрајни!Јас ќе го додадете на вашите информации Но не може само да напишете на англиски јази

Бесплатен превозот 200pcs / многу Невестата и Младоженецот Сол и црн Пипер Shakers Свадба Фаворизира1 lot = 200pcs= 10

Ние ќе се обидеме потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока

Сет од 52+2 Картички 7.Добредојдовте на нашата продавницаИме : Златна Фолија Покер Картички 24 K ЗлатоФолиј

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(30pcs / Многу)+Бела Еленов Место за Држачот на Единствена Партија Декорација Свадба Мас

Детален Опис : лисицата keychainПриродни фокс крзноМешани боиСпецификација Бренд без Модел# HFK110412 Тип Carabiner

100 PCS / МНОГУ Најновиот "Нека Патување Започне" Гроздобер Куфер Багаж Ознака свадба булчински туш Корист

Основни Детали : Материјал : природни flourite кристал камен Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи : Сва

Трговија на големо 150pcs / многу Свадба декорација антички сребрен Antiqued Птица Место за Држачот на љубовта

Pls NOTEING ова е висока од Нерѓосувачки Челик и се добри за Свадба или на Партијата Услуги По купувањето pls и

Производ материјал : не ' рѓосувачки челик стапчиња за јадење должина на : 22.5 CM Пакување спецификација : 24

Pls NOTEING ова е висока од Нерѓосувачки Челик и се добри за Свадба или на Партијата Услуги По купувањето pls и

Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.4) Feed врати известување(ВАЖНО)Ни

Новиот Дизајн на Шише Настроената , свадба фаворизира уникатен пантофли дизајн вино настроената , висок

modname=ckeditorMousepad Големина : во 9*7 инчи за 220mm*180mm*3мм Грб : Антилизга гумени врзани Пред Лицето : Силно текстура

modname=ckeditorMousepad Големина : во 9*7 инчи за 220mm*180mm*3мм Грб : Антилизга гумени врзани Пред Лицето : Силно текстура

Scroll