Новак
Дигитален Подвижен 50W Ултразвукови Почиста Машина за перење Накит Protesis Стоматологија Види Очила Заби Јадење Бања Тајмер Машина

Дигитален Подвижен 50W Ултразвукови Почиста Машина за перење Накит Protesis Стоматологија Види Очила Заби Јадење Бања Тајмер

Достапност: Залиха
DEN 1802.00
DEN 2611.20


Најдобар Продавачот На Производот
Објектот спецификите
Совети за Одржување
1. Ве молиме имајте на машина за чистење. Исклучи моќ додека не го користите.
2. Оштетување на електронски компоненти или кола може да бидат предизвикани од висока температура состојба. Ве молиме имајте
машината подалеку од топлина sourse.
3. Ве молиме да се избегне за да се задржи на машина во влажна средина.
4. Ве молиме да се стави во машина се врати во пакет по користење, за да го чува од прав и влага.
Контактирајте со нас
Ве молиме не двоумете се да ме контактирате доколку ви треба дополнителни информации
Whatsapp/Tel : +8618025853042
Веб :
Адреса : 5 H,Beifang Junyi Бизнис Центар, Baoan Fuyong Област,Шенжен,
Кина (Копно)

Параметрите на стоката

боја:
110V, 220V
Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
сертификација:
CE
Број На Модел На:
G-5600A
Бренд Име:
GENENG
Тип:
Ултразвукови Почиста
Пареа Времетраење:
10-15 минути
Моќност (W):
50W
Капацитет:
700-900ml
Вода Недостиг На Алармот:
Yes
Напон (V):
100~120V 220~240V
Напон:
100~120V/220~240V available
Ултразвучно Фреквенција:
42Khz
Внатрешен Резервоар Големина:
140*110*50mm
Ултразвукови моќта:
50W
Ултразвучно Капацитет:
0.75 L
Чистење Тајмер:
0~480S
Резервоарот Материјал:
Пластични
Процес на чистење:
Ултразвучно Вода
Гаранција:
1 година

Подобро ви се допаѓа

Најдобар Продавачот На ПроизводотОбјектот спецификитеСовети за Одржување1 Ве молиме имајте на машина

Чистење на објекти : електронски производи, лабораториски прибор, канцелариски материјали, предмети за

Ултразвукови почиста Ултразвучно Контактна леќа Почистафотографијата покажува : Спецификации CD2900 Улт

2 L 220 V дигитални апарати за домаќинство ултразвукови почиста ( JP010 T ) за стакло Jewely хлапак PCB чистењеСлик

Висока Фреквенција ултразвукови почистаMulti фреквенција ултразвукови почиста е составен од multi фреквен

Најдобар Продавање На Производ110 V / 220 V 10 L Ултразвукови Чистење Машина М echanical Тајмер Грејач Прилагодлив

Опис На Производот Контактирајте со насВе молиме не двоумете се да ме контактирате доколку ви треба доп

Најдобар Продавање На Производ110 V / 220 V 6.5 L Ултразвукови Почиста М echanical Тајмер Грејач Прилагодливи Моќз

Најдобар Продавачот На ПроизводотОбјектот спецификитеСовети за Одржување1 Ве молиме имајте на машина

Најдобар Продавање На Производ110 V / 220 V 22 L Ултразвукови Почиста М echanical Тајмер Грејач Прилагодливи Моќза

110240 V Мини Ултразвукови Почиста Бања За Cleanning Накит Види Очила КолоКонтактни леќи за Миење ultrasonico CE3200Заб

Најдобар Продавање На Производ15 L Ултразвукови Почиста Прилагодливи Моќ Дигитален Тајмер & Грејач Конт

Нежно, но темелно чистење со користење на обична вода со силата на ултразвучно технологија.Краток ОписО

Најдобар Продавање На Производ110 V / 220 V 3.2 L Дигитален Тајмер & Грејач за Контрола на Ултразвукови Почиста

Ултразвукови Чистење Машина 2500ml Дигитални Ултразвукови Почиста 120 W Очила, Накит Стоматолошка Лаборато

1 Оваа ултразвукови почиста е дизајниран детално ја со напредна технологија 2 ПРОЦЕСОРОТ контрола 3.Цело

1 P Cglobe 110 V / 220 V Бања Почиста PS60 A 40 KHz Ултразвукови Почиста 15 LНерѓосувачки Челик Машина За Перење Информац

Најдобар Продавање На Производ360 L Индустриски Дигитални Ултразвукови Почиста за Коло Б oard Индустриски

CB08 C Мултифункционален Пареа Почиста Домаќинство, Кујна Во прилог на Fume ФормалдехидКадење Автомобил На

Најдобар Продавање На Производ264 L Индустриски Дигитални Ултразвукови Почиста за Коло Б oard Индустриски

одделение : Електрични под работилница , фабрика , на лабораторија , болница , , види продавница продавниц

1 PC 110 V / 220 V PCB / индустриски одбор за контрола Ултразвукови Почиста19 L Чистење на Опрема од Нерѓосувачки Ч

Најдобар Продавање На Производ110 V / 220 V 15 L Ултразвукови Почиста М echanical Тајмер Грејач Прилагодливи Моќза

Инкџет печатачглави, фоки, антички монети, значки, вентили, машина млазници,2 бронза опрема, антиквитети,

Ултразвучно Фреквенција : 40,000 HzМатеријал : Нерѓосувачки Челик SКапацитет На Резервоар : 6.5 LМерач на врем

Најдобар Продавачот На ПроизводотОбјектот спецификитеСовети за Одржување1 Ве молиме имајте на машина

Jeken PS30 180 W 6.5 L Ултразвукови Почиста со бесплатно чистење на корпата за матичната плоча & видео картичка з

Scroll