Новак
EEMRKE Автомобил Стајлинг за Хонда CR-Z Спогодба си-пи-и Граѓански Увид Пилот 2 во 1 LED светилки drl Светла за Магла Со Леќа Дење Работи Светла

EEMRKE Автомобил Стајлинг за Хонда CR-Z Спогодба си-пи-и Граѓански Увид Пилот 2 во 1 LED светилки drl Светла за Магла Со Леќа

Достапност: Залиха
DEN 7584.00


ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Светла, Led Надворешни Светла, Автомобил Светлина, led Светло За Хонда Спогодба си-пи-и 2013 2014 2015 Година За Хонда Граѓански Si / CR-Z 2013 2014 2015 Година За Хонда Граѓански 2016 2017 За Хонда Увид 2010-2014 за Хонда Пилот 2012-1015
# П5-леќа, оптички дизајн,светла без отсјај,возењето побезбедно.Светла за магла подобро prespective,зголемување на зрачењето агол од 45 степени # Висока јачина на компјутер материјал,анти чакал леќа ефект,добро за домување алуминиум,ладење ефект # Со интелегентни заштита коло,overvoltage заштита # Производ перформанси,стабилност,добра водоотпорен ефект # Повеќе од 50000 часа на употреба,ниска потрошувачка на енергија # Не-деструктивни инсталација,H11/H8 магла интерфејс,plug and play,светилки drl жица комплет за автомобил АКК

Параметрите на стоката

Температура На Боја:
6000K СВЕТИЛКИ DRL
боја:
Бела Магла Светилка, Жолта Магла Светилка
Материјал Тип:
ПВЦ+ABS
CR-Z-Година:
2014,2013,2015
Бренд Име:
eeMrke
Специјални Функции:
Двоен LED светилки drl
Име На Модел:
За Хонда CR-Z Спогодба си-пи-и Граѓански Увид Пилот
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Дијаметар:
9cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Хонда Модел:
CR-Z
Објектот Тежина:
2kg
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Инсталација Место:
Го Замени Оригиналниот Светла За Магла
DC:
12v
Температура На Боја:
3000-6000k
Леќа:
Вклучени
Lumens:
1600lm

Подобро ви се допаѓа

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Jetta LED Дневни Работи Светло за

Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купува

За било какви други проблеми, ве молиме контактирајте со сервисот.Вештачки штета не е вклучена во полит

Купувачот Забелешки : 1 SCOE е нашиот сопствен бренд, продажба директно од нашата фабрика.2...

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За на FordПојавување На Модели На Автомоби

2 парчиња / set КОЧАН LED светилки drl3 Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум За Ца

75 W ЛЕР Светилки сијалица, ПРЕДВОДЕНА Проектор Возење Светилки Мотоцикл H4 Џип H13 Со Сини светилки drl за Ха

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Passat LED Дневни Работи Светло з

Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ве молиме оставете позитив

Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsголемина : Оригинална големина 11Функц

СпецификацијаБаза : T10 W5 W 194 501Led чип : 12*2835smdLiftspan : 65,000 часаОперативен Напон : 12 VФункцијаCANBбез ГрешкиНиска

Можете да изберете за да го деактивирате DRLs (која сијалицата се уште ќе се користи како ваш висока зрачн

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Л

Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи н

Бидејќи некои автомобили имаат патен компјутер и протокол,на пример : Европскиот и Американскиот модел

1.5 м боја далечински управувач Led антена Светлината LED Безбедност Знаме LED светло Антена Осветлени бојаК

Црна 7" Инчен Круг LED Ореол Прстен Фарови Крушка Светилка За Jeep Wrangler JK TJ, ЗАБ Hummer H1 H2 LED Headlamp Проектор свети

За TOYOTA LAND CRUISER 2013 2014 2015 XENON СВЕТЛАТА Одлична led Ангел Очи Ултра светла осветлување smd led Ангел Очи комплет Н

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

Scroll