Новак
100pcs 9cm 6.6 g Риболов Намамат Minnow Мами Тешко Мамка Pesca Риболов Справи Isca Вештачки Кука Swimbait

100pcs 9cm 6.6 g Риболов Намамат Minnow Мами Тешко Мамка Pesca Риболов Справи Isca Вештачки Кука Swimbait

Достапност: Залиха
DEN 2880.00


Параметрите на стоката

Број На Модел На:
MI030
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерце,Реката
Бренд Име:
HENGJIA

Подобро ви се допаѓа

Количина : 10pcs (со 20pcs очи,бојата на случаен избор)Должина : 4 1 / 2 ИнчТежина : 1 / 3 ОЗБоја : како на сликата​

2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција во близина,или ве молиме почекајте неколку минути и обидет

2016 Висок Квалитет на Слатководни Јапонија Инсекти Риболов Намамат Крап Мамка Wobbler 3 D очи и луз Pesca Crankbait Le

MNFT 1 Pcs Силикони Здолниште Нозе Јапонски Hummer Летаат Риболов Муви Мами со 3 D ОкоИскусни работници рака врз

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Опис на производот Број на Модел : CB029+MI092+PO031 Боја : Мешани 3 Бои на Располагање Кука : Мешани Висока Јаглер

MNFT 10 PCS 14# 12# Сива Комарец Летаат Пастрмка Може да Лета Летаат Риболов Мами Грешки трговија на ГолемоИску

Карактеристики : Minnow риболов намами со живописни 3 D очи.Создава lifelike пливање акции да ги провоцира преда

Висок Квалитет на Риболов Lure140mm 29g Молив Мамка Тешко Мамки Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche Риболов Справи

Опис на производот Големина : SP027 8cm 4.5 g Материјал : Метал Боја : 1 Боја како Квалитет на слика : 10 Pcs / многу К

Сите слики се направени во вид Тежина : 10 GДолжина : 7.5 CMМатеријал : МеталКвалитет : 10 PcsКука : 4#Висока Јагле

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

44908865241947264490886524188704 Риболов Мами Мешани Бои Попер Намамат Мамка Висока Јаглероден Челик Кука се Справи со

Опис на производот број на Модел : SB005 Големина : 19.5 g Материјал : Метал Боја : 4 Бои како Квалитет на слика :

Најдобар попер со 3 кукитериболов производи кина artigos де pesca swimbait crankbait 12.6 cm 16.3 g 4 Color попер Fising Мамка за По

Од безбедносни причини , ние прифаќаме Aliexpress Зачувам ве Молиме да ни остават порака или забелешка откак

Функција : Lenght : 60 MMТежина : 10 GПакет Листата : 10 КОМПЈУТЕРИ молив мамиОваа Мамка е горд да го објави introdution

Добредојдовте на мојот sto повторно новодојдени minnow мамки за риболов мами тешко пластични мамкаVMC кука, ч

Ако вашиот превозот адреса е погрешно, ве молиме контактирајте со нас.Ако сте задоволни со цел и искуств

започнетекрајотFlashabouFlashabou се користи за облекување лета, jigs и spinnerbaits Совршен за крила, опашки, ребра и те

НОВА ПРОДАВНИЦА ОТВОРАЊЕТО!ПОВЕЌЕ ПОПУСТ!ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ!Опис на производот Големина : SP028 7.1 g Мате

Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе се тука да понудат по

Опис на производот број на Модел : VI023 Големина : 7.5 cm 10g Материјал : Метал Боја : 5 Бои како Квалитет на слик

Опис на производот број на Модел : Box007 Големина : 5cm 4.2 g Материјал : ABS Пластика Боја : 5 Бои како Квалитет на

MNFT 10 PCS [ 10 # ] Сива Hackle Опашот на Coachman Летаат Риболов на Пастрмка Мамка Суви Лета Кралската Wulff Браун Hackle Ри

Scroll