Новак
Магнетни Рака Алатка Организатор Автомобил Поправка Алатки Додатоци Кутија Адсорпција Магнетни Сад Магнетни Делови Јадење Лента

Магнетни Рака Алатка Организатор Автомобил Поправка Алатки Додатоци Кутија Адсорпција Магнетни Сад Магнетни Делови Јадење Лента

Достапност: Залиха
DEN 1200.00


Автомобил Поправка Алатки Додатоци Кутија Магнетни Сад
Функција :
Ново дизајнирани пластични Магнетни Делови Сад е совршен за одржување лесно да се изгуби мали делови. Одлично за гаража, мотор, и апарати за работа, итн. Силна магнетна база е покриен со гума и е гориво и масло отпорни. Тоа може да биде прикачена на секое ferromagnetic метална површина
Параметри :
Материјал : ABS Пластика
Дијаметар : 15 CM
Max. висина : 13 CM
Микс. висина : 5.5 CM
Со Магнетна
Тие може да има и челик делови и алат.
Со силни магнети под лента,
Тоа е одлично за гаража,engineand домаќинство работа,итн..

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Специјални Функции:
Спреј Млазницата Смена
Објектот Волумен:
1set
Бренд Име:
OBRK
Објектот Тежина:
0.7kg
Материјал Тип:
Пластични

Подобро ви се допаѓа

RD421 автомобилска механичка гуми притисок мерач компактен Дизајн гуми притисок колосек, лесен за носење,

За Рим Дупка со Дијаметар во 11 Секое Парче Тестирани Пред Испорака Ве молиме да се чувствуваат слободни

вклучуваат под 4 тип на машина сечилото : Сечилото szie : 45°1.2, 45°0.8, 55°1.5, 60°1.2

Автомобил Панел Цртичка Отстранување Алатки Автомобилот Помине Puller Радио Аудио Панел Вратата Поправка

A : Ракав( 719mm ) + поврзување прачкаБ : Ratchet клуч(3 / 8 ) + S leeve ( 719mm ) + поврзување прачкаC : Ratchet клуч(3 / 8 ) + S leeve ( 719

Овој производ е квалитетен комплет Целосна челична рачка, силни и издржливи Исклучителен дизајн, мал во

Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас , ако сте задоволни со нашите п

D150mm Мини Магнетни Делови Сад Магнетна Игла Чинии Функција : Ново дизајнирани пластични Магнетни Делови

10cm Мини Висока Прецизност Дух Ниво Преносни Линија на Ниво на Метар Ниво Мерач

Цевна Инсталација На Алатки Количка За Расклопна Дух Ниво Метар Цилиндар Магнетизам Ниво Меур Рамен На

48 PCS Светилка Мушка 6 W LED Светло Светло Авто Поправка Работа Светлина Механичката Работа ОсветлувањеКар

И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто та

Детали за производот : 1# (26 компјутери) Адаптер за полнење за 1 / 2 тон 2# (28 компјутери) Адаптер за полнење з

Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот

Мултифункционален crowbar, борбата против фалсификување.Спецификација : 50 cm долги, 30 mm широк, 10мм дебели.Пак

Детали за производот : Бидејќи стоката е тешка, ако сакате да го купите, ве молиме да ми кажете вашиот гра

Или изборот ЕМС или другите.Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : К

Превозот И Предадете 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Подготовка на Време : ние треба 510 р

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на вике

Драги пријатели, ви благодариме за посетата на нашата продавница Исто така, ако имате било непријатно ч

Име : мулти функција филм Модел : S 20 т Дијаметар : 32 mm Пакување : 200 PCS / кутија Карактеристики : Американск

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал + Гума Боја : Сребро+Црна Користење на гума може да бид

И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде

Scroll