Новак
HFL1826 18x24x26mm Подготвени Куп Ролери Канџите/Спојки и Имајќи Собранија Игли Валчести Лежишта (1PCS)

HFL1826 18x24x26mm Подготвени Куп Ролери Канџите/Спојки и Имајќи Собранија Игли Валчести Лежишта (1PCS)

Достапност: Залиха
DEN 134.40

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта. Нашата меѓународна трговија, вклучувајќи перница блокови, аголна контакт топката лежишта, сферични валчести лежишта, удар топката лежишта, спојки, универзална заеднички, precison вратило и така натаму. Ние се стекна со долго искуство во снабдување на ОЕМ услугата, и да имате certificed ISO/TS 16949, па ние сме во состојба да обезбеди целосен сет документација, како што се PPAP,ФЕМА, Контрола План, проток шема.Ние се чека за понатамошно informaiton од вас.
Контакти
Ние снабдување со широк спектар тип на лежишта со вашето барање за квалитет.Ве молиме истрага со нас преку :
Whats App : 15068518383 e-mail : dee[email protected]
Мобилен : 15068518383 Фабрика Локација : Shaoxing,Жеџијанг,Кина 312375
Веб : www.sx-deer.com

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
HFL1826
Материјал:
Челик
Премази:
Црна Оксид
Бренд Име:
FLB
Структура:
Имајќи

Подобро ви се допаѓа

Линеарни Вратило Rnd Поддршка ( SK Серија) : Пакување Детали : 4 парчиња на SK30ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 ден

Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 1 компјутер од SI10 T / K(PHSA10 )

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрајМодел6802ГОЛЕМИНА(mm)d15D24Б5Нето Тежина : 0.05 килограмиМате

Ако ви треба прилагодено производи,исто така можете да контактирате со нас, ви благодариме!Нашата цел :

Тип : удар топката имајќиМодел : F1221 MГолемина : 12x21x5mmКоличина : 10 компјутери1)Вашата Повратна информација

Вашето задоволство е многу важен за нас Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве

HMK2225 TA2225 Подготвени куп разговор Игли валчести лежишта со отворен крај со големина од 22*29*20mmНие сме игли

Опис : F512 5x12x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F512 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

Опис : F38 M 3x8x3.5mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F38 MКоличина : 1 OpcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Женски Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 4 компјутер на SI5 T / K(PHSA5 )

Машки Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 10 компјутер на SA6 T / K(POSA6 )

започнетекрајотwyприклучокstartПредмет : MR63 ZZ / MR83 ZZ / MR93 ZZТип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хр

Сребро цинк легура перница блокови KP004 KP005 KP006 KP007Имајќи хром челик GCr15 ( SAE52100, 100 Cr6 )Домување Цинклегури

Негативни повратни информации не реши ништо Па се чувствуваат слободни да контакт.Вашето задоволство е

И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.Ако

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Ние обично

големина Φ3 (+0.013 / +0.003)*Φ7 (+0.03 / +0.01)*10.5 база на Бакар прав металуршки делови Прашкаста Металургија масло че

Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.

големина Φ3.18(+0.008 / +0.002)×Φ12(+0.02 / +0)×4±0.05 Бакар база прав металуршки делови Прашкаста Металургија масло чер

Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да зам

големина Φ3 (+0.03 / +0.01)×Φ6.0(+0.02 / +0)×3.5±0.05 мм база на Бакар прав металуршки делови Прашкаста Металургија масл

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK110145 +2 AS110145Големина : 110x145x4mmКоличина : 2 компјутери

Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се мин

Ако ви треба прилагодено производи,исто така можете да контактирате со нас, ви благодариме!Нашата цел :

Scroll