Новак
Жените лен Двојно џеб Лигавче Комбинезони suspender панталони Широк Нога Панталона Женски Лабава Секојдневен Pantalon Femme лен памучни панталони

Жените лен Двојно џеб Лигавче Комбинезони suspender панталони Широк Нога Панталона Женски Лабава Секојдневен Pantalon Femme лен

Достапност: Залиха
DEN 1094.00
DEN 1919.04

Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние ќе испрати нов заменет дел за стоката оштетени или производство на квалитетни вина.
Ние'повторно во потрага напред за формирање на долго-рок и успешна бизнис односи со клиенти од целиот свет.Одговор ќе се врши во 24hours по примање на какви било жалба или барање
2).
Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем. Модел Шоу
Модел Висина : 160cm Тежина : 45kg
За фотографија
Ние ги објави сите фотографии се преземени од страна на Виножито развој, одделение за ој, Во случај на disputement се случува, пред да нарачате,ве молиме да се разгледа внимателно за боја празнина бидејќи на Светлината или PC екран. Време на испорака за Азија земји&блискиот исток е 15-35days.Ние ќе ви кажам она што големина е во право за вас. Позитивна повратна информација ќе биде автоматски да се остави на купувачот откако ќе го остави postive повратни информации на нашиот систем. Време на испорака за Северна Америка 15-35days. 100% износ може да се врати за стоката 's не бидат примени во состојба која стоката е изгубена во превозот.Ние сме исто така купување агент за многу години.
Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без контакт со нас, бидејќи Aliexpress нема да дозволи повлекувања за било какви причини.Жените лен Двојно џеб Лигавче Комбинезони suspender панталони Широк Нога Панталона Женски Лабава Секојдневен Pantalon Femme памук, лен Jumpsuits вистински фото
- Опис на производот - Ткаенини : Лен / Памук Pls се забележи дека не постои копчето,што би можела директно да помине низ buttonhole и да се направи било кој јазол ви се допаѓа. Големина : Половината 108cm; Колковите 110cm; Панталони Должина 118cm(освен на Рака) Ова е Азија големина, Ако не сте сигурни големината,може да ми кажете вашата висина и тежина.

Параметрите на стоката

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ya-0043
Стил:
Повик
Должина:
Full Length
Ткаенина Тип:
Ткаени
Одговара Тип:
Лабава
Панталона Стил:
комбинезони
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Пред Стил:
Pleated
Половината Тип:
Средината
Затворање Тип:
Drawstring
Материјал:
Памук, Лен
жените панталони:
женски панталони
Jumpsuits:
комбинезони
suspender панталони :
широк нога панталони
Директно панталони:
лабава долги панталони
Лен Памук:
Лен
една големина:
бела црна, сина
Повик Панталони:
Со Џеб
студентот Комбинезони:
двојно џеб

Подобро ви се допаѓа

87 / парчебесплатен превозот пролет лето есен Националните тренд течност висока половината панталони д

Жените Harem Панталони Памук, Лен Повик За Широка Нога Baggy Лабава Деветтиот Панталони Ретро Етничка Пантал

IRINAW009 новодојдени 2018 оригиналниот дизајн на жените облека секојдневен две начин лен широк нога пантало

ГОЛЕМИНА(ЕДИНИЦА : CM) : Големина на Единица половината БЕДРОТО колковите должина пред се зголеми XS S cm 66 47

Она што големината јас треба да се избере? Ако не сте сигурни за големината на, ве молиме слободно да кон

Жените Удобен Фитнес ЈОГА Спортски Панталони со Висок Половината се Водат Салата Работи Leggings Спортски

Секси Жените Плус Големина Сјајна Faux Кожа СТП Патент се Отвори Crotch Висок Пораст Половината Молив Пантал

Вашето Задоволство, Нашите Извршување!.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го р

Чека на нас да брод од 5.Ве молиме да ни испратите емаил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените пр

големина информацииПлочка за грешка при мерење на околу 13cmВе молиме да се разбереГОЛЕМИНАПОЛОВИНАТАКО

44 / парче парчеtaille високата фармерки фармерки taille високата жените highwaiste фармерки жена висока waisted фарме

Почитувани купувачи : Тоа е најголемата промоција во Ali Express секоја година Ова 11ти Ноември, ние сме подго

ГОЛЕМИНА Должина Повеќе / Должина Половината Бедрото Хип cm инчен cm cm cm XS 96.5 91 66 45 80 S 91.5 97 70 47 84 М 92 97.5 74 49 88 L 9

2017 Жените Секојдневен Baggy Boho Harem Женски Панталони Вратоврска Боја Bloomers Панталони Голема Crotch Индискиот Н

ГОЛЕМИНА Должина Бедрото Половината Хип cm cm cm cm M 90 54 6678 100 L 91 56 7082 102 фустан големина е малку Мал .понекога

Превозот МетодСо ЕМС услуга потребни се околу 58 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Ав

Гаранција : 7 дена пари назад / 2недели размена / 1година поправка на услугатаВрати објектот мора да сод

Scroll