Новак
neway 9 x 4mm Керамички Конкавна Интерфејс Watchband Жените Види Рака Мали рачни часовници Бенд Бел Појас Водоотпорен Хривнија

neway 9 x 4mm Керамички Конкавна Интерфејс Watchband Жените Види Рака Мали рачни часовници Бенд Бел Појас Водоотпорен Хривнија

Достапност: Залиха
DEN 696.00
DEN 1392.00


9 x 4mm Керамички конкавна Интерфејс жените watchband бела
Карактеристики :
* 100% Сосема Нов
* материјал : Керамички и нерѓосувачки челик
* Должина : околу 165mm
* Бои : Бела
* Sizee : 4mm
Пакетот вклучува :
1 x Керамички 9 x 4mm Керамички Конкавна Интерфејс watchband

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
neway
Бендот Материјал Тип:
Керамички
Број На Модел На:
WA089
Затворач Тип:
скриени виткање clasps
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Должина:
16.5

Подобро ви се допаѓа

Топла продажба ! Промет на големо со 10 PCS / многу Висок квалитет 24 MM Најлон Види бенд НАТО ремени zulu ремени

Најави : Затоа што тоа е прирачник за мерење на должината ќе биде 35мм грешка. Поради различни екранот, бо

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Seiko со Право се Види на Лицето (Премиер / Sportula / Lukia / Mechanical / Aux

1.Ние сме професионални производител на watch ремени, одличен квалитет и прифатлива цена, ве молиме избере

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за CK Калвин Klein со Право се Види на ЛицетоЦрнаЗлатоРоуз Злато

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Фосилни Мажи Жени со Право се Види на Лицето (Townsman, Модерна

DAHASE Класичен Нерѓосувачки Челик Бенд за Apple Види Серија 2 Рака i Watch 2 Watchband 42mm 38mm Злато Позлатен Покрие Бра

За Нашата Услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо Ние би можеле да се одбележи пакет к

22 20 18 16 14mm Портокалова кожа watchbands мажи жени висококвалитетна мека водоотпорен рака види бенд нараквици

1.Ние сме професионални производител на watch ремени, одличен квалитет и прифатлива цена, ве молиме избере

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик Затворач Тип : Butteerfly Тока Бенд Ширина(mm) : 18 20 22 Б

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик Затворач Тип : Виткање Тока Бенд Ширина(mm) : 22 Бе

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик Затворач Тип : Безбедност Тока Бенд Ширина(mm) : 2

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик Затворач Тип : Пеперутка Тока Бенд Ширина(mm) : 22

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Граѓанин со Право се Види на ЛицетоЦрнаСребро.ЗлатоРоуз З

Модел : за AsZen Watch 1 Мажи WI500 Qза AsZen Watch 2 Мажи WI501 QЦрнаСребро.ЗлатоСребро ЗлатоСребро ЦрнаПодарок

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за IWC со соодветен конекторЦрнаСребро.СинаЗлатоРоуз ЗлатоПо

20mm Криви Крајот од не ' Рѓосувачки Челик Watchband за Мото 360 2 42mm Мажите, за Samsung Опрема S2 Класичен (СМR732 / R735),

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Нерѓосувачки Челик Затворач Тип : Безбедност Тока Бенд Ширина(mm) : 2

Не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Направен од премија од не' рѓосувачки челик ИНСТАЛАЦИЈА : Доаѓа со мал шрафцигер з

ДА се ОТСТРАНИ ЛИНК : ве Молиме завртка anticlockwise додека просторот е доволно за полагање на бендот (користе

Материјал : Најлон рака, 304 од не ' рѓосувачки челик тока Технологија на : Крои Боја : како фотографија(Сре

Scroll