Новак
Популарната Филм Црна Лекар, Кој Џеб Види Ѓердан Синџир Аналогни Кварц Мода Pendant Фоб Часовници Подарок Сет за Мажи Момче + Кутија

Популарната Филм Црна Лекар, Кој Џеб Види Ѓердан Синџир Аналогни Кварц Мода Pendant Фоб Часовници Подарок Сет за Мажи Момче +

Достапност: Залиха
DEN 681.00
DEN 959.52

Карактеристики на производот : Античкиот Модел Дизајн Полн Ловец Дизајн Движење : Кварц Дијаметар : За 4.8 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 80 cm Пакет Содржина : 1*Види 1*Ѓердан 1*Џеб Синџир 1*Ѓердан Синџир 1*Подарок Кутија

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Бренд Име:
YISUYA
Број На Модел На:
YISUYA237
Функција:
Гроздобер
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Движење:
Кварц
Рамки Функција:
Стационарни
Рамки Материјал Тип:
Легура
Dial Дијаметар:
0.04 m
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Унисекс
Состојба:
Нов со ознаки

Подобро ви се допаѓа

** Проценка на време НЕ е гаранција време Ако скршени или неисправни 100% наплата или ја троа убав подарок.

моден кварц цвет џеб види ѓердан жените Pendant жена фоб часовници античка класична гроздобер антички ретр

Топла Продажба Кварц Fullmetal Алхемичарот Викторија Слобода Крило Џеб Види фоб часовници Ѓердан трговија

СПОРОВИ И ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИ1.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!!.ПАД НА ПРЕВОЗОТ1 Ве молиме не го отвор

Карактеристики на производот : Дијаметар : За 4.7 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу

Карактеристики На Производот 1 Дијаметар : Околу 4.5 cm 2 Дебелина : Околу 1.5 cm 3 Вкупната Должина на Синџирот

Спецификација За Производ Види Дијаметар : За 4.4 cm Види Дебелина : Околу 1.3 см Вкупна Должина на Синџирот :

Карактеристики на производот : Движење : Кварц Големина : Околу 5.0 cm*3.2 cm Дебелина : Околу 1.2 см Должина на С

џеб се види; Фоб се види;бронза џеб се види; месинг џеб се види; кварц џеб се види; антички џеб се види; рет

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни

Карактеристики На Производот : Движење : КварцДијаметар : Околу 4,6 cmДебелина : Околу 1.5 cmВкупната Должина

Карактеристики На Производот : Џеб Види Движење : КварцЏеб Види Дијаметар : За 3.55 c mЏеб Види Дебелина : За

Опис : Стил : Anique Џеб & Фоб ЧасовнициДвижење : Механичка Рака ПравецСлучај Материјал : Нерѓосувачки Челик

Купон за промет на големо купувачот цената добар квалитет мода дама девојка бронза антички месинг гроз

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Античкиот Модел ДизајнЦелосна Ловец Диза

Адвокатско Механички ѕвезда Џеб Види гроздобер ретро античките мода Човек фоб часовници Класичен Римс

Scroll