Новак
Класичната Жените Ретро Гроздобер круг монета Симпатична Тибет Сребро Хривнија BT100

Класичната Жените Ретро Гроздобер круг монета Симпатична Тибет Сребро Хривнија BT100

Достапност: Залиха
DEN 448.00
DEN 527.52


На опис на производот : 100% Сосема Нов со Високо Квалитетен Материјал : Алуминиум Бои : Антички сребрен Квалитет : 1 Buc
Должина : 15+6cm Слика покаже :

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
BT100
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MEILIYISHI
Должина:
15+6cm

Подобро ви се допаѓа

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Материјал : S925 sterling silverСинџир Должина : 16.5+3.5 смТежина : 2.68 gdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Бренд Garilina Метал Сребро Главниот Камен Опал 4*6 мм Главниот Розова Боја Тежина 11.8 Грама (Опал & Сребрена) Н

Состојба : brandeнова мода кристал нараквици, трговија на големо цена; Бренд : Sinzry Камен : ААА+ Micro Круг Јасно

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.ние ќе го избере транспорт во согласност со кл

Цртан филм OHANA Шарм Хривнија Симпатична Ohana Пријателство Lilo Бод Тема Алка&Хривнија Kawaii Семејство Wristlet Же

****** Почитувани клиенти, Кина е најголем свечена фестивал Пролет Фестивал се приближува...

Anil Arjandas Мажите Хривнија 24k Злато Позлатен Римски Спартанско Воин Шлем Шарм Микро Отвори COM& 5mm Монистра П

99 / многу40 парчиња / многуТрговија на големо Мода Гроздобер Шарм Мешани Глеѓ Висока Револвер Чевли При

Квалитет : ААА+++Материјал : Сребрен ПозлатенПредмети Состојба : 100% НовиБоја : 6 бојаГолемина : 19cm (други го

ИМАЈТЕ на ум!~ Почитувани Купувачи добредојдовте на нашата продавница : Професионален custom накит фабрика

Тип : Виножито Восок Кабелот Пријателство Хривнија Бохемски СтилДимензии : Ширина : Околу 30 mm;Должина : О

Новодојдени Топла продажба Бисер Кожа хривнија многу стилови Имитација Бисер рачно изработени од кожа

Добредојдовте во мојата продавницаБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко цел е помалку од $180,

Купувачи се одговорни за Враќање Превозот Надомест На Следење на Број ќе се пополни во редоследот по па

LOULEUR 2017 Нови Нерѓосувачки Челик Неколку Хривнија Жени Мажи Накит Мода ААА Циркон ID Име Љубов Нараквици П

Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и К

5 мм Дупка со Дијаметар : 5.0 mm Хривнија должина : 19cm Материјал : 925 сребрен позлатен Пакување : OPP вреќа ПЛАЌ

Ве молиме да користите шопинг количка да се направи ред за повеќе од еден објект; бесплатен превозот за

W elcome на нашата online продавницаДувачкиот Хривнија & Алка,Секси Накит, Конус, сребрена боја позлатен, шарм

Scroll