Новак
MYLB-30Pcs Пластични Дома Плоштадот Мебел Стол Нозе Цевки Крајот Капа 30мм x 30мм Црна

MYLB-30Pcs Пластични Дома Плоштадот Мебел Стол Нозе Цевки Крајот Капа 30мм x 30мм Црна

Достапност: Залиха
DEN 123.00
DEN 129.12

Вкупна Големина : 30 х 30 x 15mm/1.2 х 1.2 х 0.6 инчен(L*W*H)
Материјал : PE
Нето Тежина : 112g
Име На Производ : Плоштадот Цевка Инсерти
Дупка Големина : 22 x 22mm/0.9 x 0.9 инчен (L*W)
Црна Пластика Blanking Крајот Капи, одличен за да се покријат остри цевка рабови.
Совршен за tidying до секое работно коло на куќа, совршен за да се направи завршува безбедно по зграда, уредната up било работа што е направена од кутијата дел.
за одржување на вода надвор и да престане rusting од внатре.
Правоаголникот покрие капа која е за инсталација на мебел нозе.
Боја : Црна
Пакет Содржина : 30 x Плоштадот Цевка Инсерти
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Вкупна Големина : 30 х 30 x 15mm/1.2 х 1.2 х 0.6 инчен(L*W*H)
Материјал : PE
Нето Тежина : 112g
Име На Производ : Плоштадот Цевка Инсерти
Дупка Големина : 22 x 22mm/0.9 x 0.9 инчен (L*W)

Параметрите на стоката

боја:
Црна
Материјал:
Бакар
Бренд Име:
ACAMPTAR
Број На Модел На:
Како што е прикажано
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Како што е прикажано

Подобро ви се допаѓа

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку интернет или email на нас.Ви благодариме

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

Здраво, драги пријатели! Тоа е многу добредојде и фала ти за се доаѓа до мала продавница Новата продавни

Компанијата зафаќа површина од 3670 квадратни метри, постојните вработени се повеќе од 250 луѓе.,Ltd е една ф

Премиерот производи : A : PEM Стандард притиска ореви и studs;1,Притиснете во Ореви : S CLS2, Одблесокотво Ореви : Z

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари10 Pcs М8 М8*17 M8x17 Zin

Ние ќе ви даде позитивни повратни информации по добивањето на плаќање Ако имате било какви проблеми со

Предмет : Алуминиум Standoffs M3x21 Женски Летало DIY ЦрнаТема Големина М3L = 21 mmS = 6Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Има

SOAм3.54 Прекудупка standoffs ,,алуминиум 6061,природата, PEM стандард,направени во кина, во парк.Кои ги користат до

100 PCS М1.4 / м1.6 месинг вметнете орев / knurled орев / круг орев за инјектирање калапиПредметите ќе бидат испр

Предмет : Алуминиум Standoffs M3x35 Женски Летало DIY ЦрнаТема Големина М3L = 35 ммS = 6Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Им

20pcs м8*16.5 а2 70 304 од не ' рѓосувачки челик countersunk занитвам орев вметнете нут

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ3 М4 M5 M6 М8 M10 М12

Забелешка : следните вредности за една серија на прирачник за мерење, постои одредена грешка, умот или в

Сме поминале меѓународни автентикација на Британскиот QAIC, ISO9001 : 2000 и доби Foxconn GP сертификат.,Ltd е една фаб

50pcs м8 челик со оксид хексадецимален црна страната орев DIN6923 хексадецимален нут со прирабница

Нерѓосувачки Челик Хексагонална Орев Тенка Хексадецимален Завртки DIN439 M4 M5 M6 М8 304 HW134 М4 големина : M5 голе

започнетекрајотAXK 50 Pcs M3 / M4 / М5*10*6 За 20 Серија Слот Торев Лизгачки Т Орев Чекан Пад На Нут се Зацврсти Коне

Предмет : Алуминиум Standoffs M3x20 Женски Летало DIY ЦрнаТема Големина М3L = 20 mmS = 6Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Има

Подебели широк опрема и занитвам заварување creats повисока брзина на мелење и подолг живот.Тркала каракт

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

SO4М43 Прекудупка standoffs,Sвакуум термички третман,природата,PEM стандард,направени во кина,во паркКои ги кор

Т Пролет Орев Половина Круг Еластичност Пролет Орев Блок за 20 / 30 ГОДИНИ / 40ТИ / 45 S Алуминиумски Профил Сл

Предмет : S Облик Кујна Лажица Пан Тенџере Виси Куки ЗакачалкиГолемина Одберете 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8ммПакет 10 10

Големина На Шприцоване Круг Knurled Вметнете Оревиd=M2 D=3.5 mm H=5mmДетали На Шприцоване Круг Knurled Вметнете Ореви

SO4М3.58 Прекудупка standoffs ,Sвакуум термички третман,природата,PEM стандард,направени во кина,во паркКои ги ко

Scroll