Новак
ХГ линеарна водич 2бр HGR20 - 200mm + 4pcs HGH20CA линеарни блок превоз CNC делови

ХГ линеарна водич 2бр HGR20 - 200mm + 4pcs HGH20CA линеарни блок превоз CNC делови

Достапност: Залиха
DEN 2006.00
DEN 2112.00


Ве молиме имајте во предвид пред купување :
овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! ! ако ви е потребен висок квалитет.можете да изберете HIWIN водич железнички !
Количина :
2 парчиња HGR20 - 200mm линеарна железнички
4pcs HGH20 CA Превоз
Железнички должина може да биде cutted според вашата потреба.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
HGR20
Водич Ширина или Дијаметар:
20mm
Превоз Тип:
HGH20CA Превоз
is_customized:
Yes
Водич Должина:
200mm

Подобро ви се допаѓа

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина од 900 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x

Ве молиме имајте во предвид пред купување : овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! !

Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нив

Ние ќе ви одговориме во рок од 1224 часа 2 Wan Дао Патот, Daojiao Таун, Dongguan Сити, Провинцијата Guangdong, Кина 523182.com / s

Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 600mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU1605

Ве молиме имајте во предвид пред купување : овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! !

BI0002762Спецификација : Бренд новиМатеријал : Имајќи ЧеликГолемина : 4.3 cm*2.6 cm*1cmИздржливи, висок квалитет на

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина од 650 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x

Ако треба директно да испрати да се DHL / Федекс, тоа ќе ги спаси од 3 дена, цената е 5~10 пати повеќе од Нормал

САД $50 Овој Објект Z оската е 300мм, X оската се движат од 100mm да 1300мм,Y оска се движат од 100mm~1300мм,за customzation на

Количина : 2 парчиња SBR16 600mm линеарна упатство2 парчиња SBR16 600mm линеарна упатство2 парчиња SBR16 1000mm линеарн

Опис : 1.Оваа Метрички линеарна Превод Фаза е висока прецизност линеарна фаза која вклучува 13mm(±6.5 mm) пату

2 Wan Дао Патот, Daojiao Таун, Dongguan Сити, Провинцијата Guangdong, Кина 523182 Исто така, ние ќе ве остават позитивен фид

Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже. Нарачки откажана 13 дена по исплата потв

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина 800 mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU200

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни инф

Можете да ми кажете вашиот requiremnt за вчитување на тежина, па ние може да се препорача право големина за ва

Scroll