Новак
Бесплатен превозот 1piece AXK серија AXK160200 2AS160200 удар игли валчести имајќи 160x200x5mm имајќи whosale и на мало

Бесплатен превозот 1piece AXK серија AXK160200 2AS160200 удар игли валчести имајќи 160x200x5mm имајќи whosale и на мало

Достапност: Залиха
DEN 1912.32


Тип : Удар Игли Валчести Имајќи
Модел : AXK160200 2 AS160200
Големина : 160x200x5mm
Количина : 1 buc

Параметрите на стоката

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Имајќи
Површина Грубост:
Ра 1.6
Премази:
/
Структура:
/
Премази:
/
Тип:
Thrustneedle ролери имајќи
Број На Модел На:
AXK160200 +2AS160200
квалитет:
супериорни производи
Пакет Големина:
15*10*15cm
Suivice:
Висок Квалитет на услуга
Е Прилагодена:
Yes
Потеклото на Земјата:
Кина

Подобро ви се допаѓа

Ако ви треба прилагодено производи,исто така можете да контактирате со нас, ви благодариме!Нашата цел :

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Машки Право handh Конец ,Метрички Навој ( TK Серија) : Пакување Детали : 10 компјутер на SA6 T / K(POSA6 )

ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена.,LTDВе молиме имајте во предвид пр

Опис : F717 M 7x17x6mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F717 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со висок

Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мо

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни инф

Опис : F512 5x12x4 mm Axial Топката Удар ИмајќиМодел : F512 MКоличина : 10pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK110145 +2 AS110145Големина : 110x145x4mmКоличина : 2 компјутери

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK7095 +2 AS7095Големина : 70x95x4mmКоличина : 2 компјутери

големина Φ5 (+0.013 / +0.003)*Φ13(+0.03 / +0.01)*18±0.1 железо Бакар база прав металуршки делови Прашкаста Металургија ма

Модел 6902rs Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 15 Надворешниот Дијаметар(D) 28 Ширина (Б) 7 Материјал хибрид

Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.

Scroll