Новак
7 бои rondelle abacus симулирани-перл шел изолација лабава монистра додатоци 4x6mm 5x8mm накит одлуки наоди 15inch B1078

7 бои rondelle abacus симулирани-перл шел изолација лабава монистра додатоци 4x6mm 5x8mm накит одлуки наоди 15inch B1078

Достапност: Залиха
DEN 97.00
DEN 138.72

Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.5 инчи во мерењето.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
B1077
Објектот Тежина:
about 20-25g
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Материјал:
симулирани-бисер
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4x6mm 5x8mm
Објектот Форма:
Други

Подобро ви се допаѓа

метал : слатководни бисер ( лицето има место и раст на вените)облик : оризбоја : бела розова боја се виолет

Точка Име : Акрилик Гума Монистра Неонски Мат Круг Spacer Лабава МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика

МатеријалА+ Природни Хематит (Магнетни)Големина410ммБојаКако СликиКоличина4mm 95beads6mm 63beads8мм 47beads10мм 38beadsК

снабдување DIY мода накит Додаток,Ѓердан Додаток,14*8ММ правоаголна Монистра,мешавина Бојадимензии : дија

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

секако, ве молиме да ја потврдите нарачката кога ќе добијат статии во добра состојба, затоа што кога ќе с

снабдување DIY мода накит монистра,нов стил,Мушка Завиткани Во Волна,20 MM Круг Дополнителните Монистра,ме

метал : портокал црвени коралниоблик : оризбоја : црвен портокалголемина : 3*6mmдолжина 14inchќе го купите пов

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

00 / многу200 парчиња / многуShippment1.00 / многу5 парчиња / многуЖFB03 200pcs / пакет 6mm 8мм 10мм 12mm Лаванда Круг Фосил

B27602 Забелешка не Може да сите бои ќе бидат вклучени во пакетот Ние си имаме свој фабриката, па предмети с

ОпишетеМатеријал : СтаклоБоја : како на сликата прикажаниКоличина : 100pcsСтрана : 14 ММконверзија : 1 инч = 25.4

Легура Кристал Европската Монистра, Цвет Голема Дупка Монистра, Антички Сребрен, Мешана БојаГолемина :

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Scroll