Новак
10PCS 210*140CM Отворено Водоотпорен Итни Опстанок Спасување Ќебе за Патување Камп Шатор Крстоносните Преживее Прва Помош Алатка Термо Ќебе

10PCS 210*140CM Отворено Водоотпорен Итни Опстанок Спасување Ќебе за Патување Камп Шатор Крстоносните Преживее Прва Помош Алатка

Достапност: Залиха
DEN 864.00
DEN 1234.08


информација за производот :
Цената вклучува 10 парчиња.
Материјал : ПЕТ материјал
Спецификации : 210 * 140 CM
Дебелина : за 0.012 mm
Тежина : 50g
Боја : Златна
По пакување големина : 14 * 10 * 1cm
Карактеристики : направен од најновите изолација материјал, добра изолација својства, кои се користат во ниска температура на животната средина, може да игра топло улога во вреќа за спиење се стави топлинска зачувување ефект е многу добар; во топла клима ефикасно да се одрази на сонце и топлина , да ги Задржи на температурата на телото; силен одраз, полесно да се спасат од вработените се најде,
Е меѓународно општо итни животот за заштеда од суштинско значење стока за диви авантура, инспекција, туризам.
1. кога некоја несреќа се случува, покријте го вашето тело со итен ќебе за да се спречи вашата телесна температура од паѓање.
2. автомобили се втемелени во ладна клима и може да се користи и како алатка за одржување на
топло.
3.Помош ќебе служи како одраз на филмот да сигнал на спасувачите.
4. на дождливите денови, прва помош ќебиња може да се користи како raincoats
5. итни ќебе може да се покрие пред шофершајбната на возилото, намалување на топлинската апсорпција во автомобил.
6. вреќа за спиење стави прва помош ќебе, топло ефект е добро.
Има уште една боја:

Параметрите на стоката

Бренд Име:
AOTU
Тип:
Итни Ќебиња
Големина:
140X210cm
боја:
Golden
Материјал:
домашно милениче

Подобро ви се допаѓа

топла Отворено за Итна Медицинска Торба Дома Кампување Првиот Сида Колекции Торба Спасување бесплатен

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСА

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСА

5 / ЦенаСАД $ 9.Период на гранулација и epithelialisation на хронични рани.Донираните кожата област...

36 / ЦенаСАД $ 10 3, во клиничка употреба, препорачуваме клиенти користат само свила лента, леплива добра, д

Спецификациишарени еден главата стетоскоп е Алуминиумска легура chestpiece на добар звук спроводливост1.Ср

06 / ЦенаСАД $ 14 ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации yangzhou warwick медици

Детали За ПроизводотНајчесто поставувани ПРАШАЊАСертификатиКомпанијата Информации

Спецификациишарени еден главата стетоскоп е Алуминиумска легура chestpiece на добар звук спроводливост1.Ср

Може да се направи трговија на Големо и пад на превозот?Трговија на големо и пад на превозот и двата се д

За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информаци

Големина : рака, рака, нога, нога4.Топла продажба водоотпорен фрлија / завој заштитник2 Материјал : ПП, ПВ

Карактеристики : Лесни, sheave монтира на запечатени топката лагери за одлична ефикасностПримена : истражу

САД $ 27 / ЦенаСАД $ 23.96 / ЦенаСАД $ 12.16 / ЦенаСАД $ 68.4 / ЦенаСАД $ 33.12 / ЦенаСАД $ 19.94 / ЦенаСАД $ 35.92 / ЦенаСА

Miniwell сугерира чистење на филтерот со чиста вода по секоја употреба.01 micronГолемина165*50*85mmСОНЦЕТО245gGW445gПро

Ние само брод да се потврди цел адреси Нашата цел е клиентот задоволство!Најчесто поставувани ПРАШАЊА1.

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети,

Scroll