Новак
Aceworks Топла Продажба Вистински 925 Sterling Silver ААА Јасно CZ Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Европската Хривнија Алка Автентични Накит

Aceworks Топла Продажба Вистински 925 Sterling Silver ААА Јасно CZ Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Европската Хривнија

Достапност: Залиха
DEN 461.00
DEN 744.00


****** Почитувани клиенти, Кина е најголем свечена фестивал - Пролет Фестивал се приближува. Сите во Кина ќе се врати дома со своето семејство. Па ние, компанијата ќе престане со испорака од 8-ми февруари до 27, и наредби за време на одмор ќе биде предаден според редоследот на времето на 1 Март. Се извинуваме за сите непријатности. Најдобри желби за вас и за вашето семејство, во новата година. ******
*********** Добредојдовте Dropshipping!! 100% 925 сребрен Накит!! ************
Aceworks Топла Продажба Вистински 925 Sterling Silver ААА Јасно CZ Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Европската Хривнија Алка Автентични Накит за Подарок Жени
Тежина : 2.7 g Големина : 12.0*10.6 mm

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
LHQ56217
Објектот Тежина:
2.7g
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ACEWORKS
Метали Тип:
Сребро.
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
Цвеќиња
Големина:
12*10.6 mm
Повод:
fashiwedding/партија/подарок/ангажирање/роденден/матурска
Објектот Форма:
Праска Боја цвеќиња
боја:
Античкиот сребрена боја/розова
Материјал Гарантирањето:
Еко-пријателски 100% 925 Sterling Silver/Тајландски сребро.
Стил:
гроздобер/бохемски/ретро/индиски/панк/мода/етнички
Пол:
жените/femme/девојка/дами/женски/Канцеларија Дама/Млади И Зрелост женски
Пакет вклучувајќи:
1pcs мушка

Подобро ви се допаѓа

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

снабдување DIY модна jewerly додаток,10*6 MM Cylindr форма дрво монистра,нараквица додаток,измешајте боиголемина :

Шопинг Предмети се испраќаат во рок од 15 работни дена по вашата исплата да биде потврдена...

Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Благодарам многу.Повратни инф

Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса во Pay Pal е точно Вашето задоволство е важно за нас и ние го ц

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ва

Точка Име : Акрилик Гума Монистра Неонски Мат Круг Spacer Лабава МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакат

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

ве молиме да се чувствуваат слободни ме праша Ако сте среќни со нашите производи и услугата, јас навист

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.Нашите главни производи вклучуваат : Полу С

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

ОпишетеМатеријал : СтаклоБоја : како на сликата прикажаниКоличина : 100pcsСтрана : 14 ММконверзија : 1 инч = 25.4

Се ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910 Име : Европската Сребро Позлатен Шарм Монистра Материјал : Алуминиумски + Сребро По

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

Бесплатен превозот,снабдување DIY мода накит Додаток,Нараквица Монистра,Turquiose,пчелата,Мешавина Бојадиме

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY

Scroll