Новак
Кралската Палата Перница Покрие Перница Случај Црна Перница Случај Табела Човек Пештерата Половината Куќа го Фрли Перница Перница 43Cm Burlap Дизајни

Кралската Палата Перница Покрие Перница Случај Црна Перница Случај Табела Човек Пештерата Половината Куќа го Фрли Перница Перница

Достапност: Залиха
DEN 181.92


За да ги заштитите вашите интереси ,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа .
·Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 1-3cm разлики, ви благодариме за вашето разбирање . Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
Превозот Услови
Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.Со цел што можете да ја добиете вашата цел нормално,ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно.
Опис На Производот
·Материјал : Памук и лен мешавина/Полиестер
·Затворање : Скриен патент
·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (перница внатрешна не е вклучена)
·Печати : Само од една страна, печати, боја на ткаенина е беж, не чиста бела. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ве молам дозволете ми да знам.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Производот се Прикаже Кралската Палата Перница Покрие Перница Случај Црна Перница Случај Табела Човек Пештерата Половината Куќа Ноќ Езерото со Вода се Фрли Перница Перница 43 Cm Burlap Дизајни
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.
·Боја : Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за фотографија пред цел.
Повратни Информации & Контактирајте Со Нас
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек.

Параметрите на стоката

Големина:
43x43cm
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
Шарени Булдог
Шаблон Тип:
Писмо
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Број На Модел На:
IX1259
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Лен и памук / Полиестер
Употреба:
Bookcase
Материјал:
Полиестер лен
Големина:
17.7 инчен
ткаенина боја:
Беж
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар, шопинг центар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче, Кино
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Модел 1:
Животот Е Како Камера Беж
Шема 2:
Круг Збор Писмо Црна

Подобро ви се допаѓа

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Maple Leaf чиста свежа ц

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Перница Покрие Креативни Писмо книга е сон што ќе се одржи во својата рака Lgnite Мојата Љубов Глуварче Орк

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Згодна фустан зака

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени ИЛИ, можете да изберете да им

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Ние ќе

45x 45см Материјал : Памук, лен мешавина Боја : Како слики show Note : 1 Бараме дека ќе контактирајте со нас ведна

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

Нордиските Гроздобер Перница Покрие Шарени Plaid Фламинго Геометриски Перници За Троседот Седиште Еднос

НОВ Плоштад шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ајфеловата Кула си

Може да се погледне за перница покрива која се чувствува мека и издржливи, плус трендовски стилови за да

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Ѕвезди Убави с

Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачи Ве молиме оставете позитивни пов

За Големина И Боја : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Answer : ___________________________ Note : 1 Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас Ако не се задоволни нашите p

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредби(35) ЦЕНА Наредб

Scroll