Новак
Прстен, Обетки Накит Кутија Екран зачувување Сомот Накит Случај Casket Стакло Покрие Накит Организатор Носителот на Решетката за Прстен Earring

Прстен, Обетки Накит Кутија Екран зачувување Сомот Накит Случај Casket Стакло Покрие Накит Организатор Носителот на Решетката

Достапност: Залиха
DEN 470.00
DEN 643.68

Да биде јасно пред да можете да те направи избор и Добредојдовте во мојата продавница повторно. 2、Каде е мојот производ сега? Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за вашиот следење на информации, понекогаш е потребно повеќе време, повеќе отколку што се очекуваше, бидејќи тоа е меѓународен бизнис, ние треба повеќе време да се расчисти Обичај. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Ако поставите масовно наредби, повеќе попуст по контактирајте ме.
1、Како за трговија на големо и пад на превозот? Трговија на големо и dropshiping се и добредојдени. За пад на превозот, ние може да се испрати на стоките на вашиот клиент директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Кликнете на линкот подолу за да добиете повеќе попуст : Предлог : Штом поставување на цел, целосно го во половина час, така што можеме да го испратам до тебе, во прв пат.Ако не беа сосема задоволни,ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Малку боја/моделот на разлики помеѓу серии. Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Вклучени : 1 X Накит Кутија
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги ,тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек .

Параметрите на стоката

Големина:
S
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
кожа
Објектот Тежина:
400g
Бренд Име:
JOCESTYLE
Број На Модел На:
JS132551
Објектот Висина:
4.5cm
Објектот Ширина:
15cm
Производ Карактеристики:
Накит Екранот За Чување Кутија
Објектот Должина:
20cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Style1:
накит кутија
style2:
накит casket

Подобро ви се допаѓа

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : ДрвоБоја : како на сликаКоличин

Тип : Врежани Камен,Дланка Usui Камен Исцелување Кристал Чакра Реики Симболи Големина Детали(Приближно) : 2

Кул и модерен накит наодиСовршен за двете екранот и украсПремиум квалитет, delicated уметности и занаетиМат

Трговија на големо 500pcs / многу 9x12cm Бела Christamas / Свадба Drawable Organza Voile Подарок Пакување Кеси&Пошта Прилагод

ОписОбјектот Количина1000 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Zip Заклучување Торба 406Објектот МатеријалиПластичн

Материјал : Метал ЖелезоБоја : БелаВкупната Големина : околу 330 mm Висина (ако сакате да обичај екранот сто

Тип : Природни Selenite Стапови Суровини Кристал Примерок Големина Детали(Приближно) : 70x10mm110x25mm Количина : 1 К

Мало Ѓердан Екранот Стојат Носителот Медиум Свитлива Pendant Easel Организатор Рек 3 Боја на Располагање 18*20cm

Тип : Падна Полиран Камења за Wicca Реики Енергија Исцелување Кристал Големина Детали(Приближно) : Падна Ка

U7 Нов Рок Гитара Pendant Ѓердан За Жените Музички Накит За Подарок Нов Луксузен Злато Позлатен Музика Ѓерда

【Име на производ】 памучна крпа џеб џеб ретро правец на drawstring торба 【Материјал】 памук, лен торба 【спец

5 / ЦенаЦена : 15 За превозот информации(1) Можете да изберете метод што е најзгодно за вас Африка и Јужна А

Превозот : Обработка на време : 27 дена,можеби понекогаш и повеќе од 10 дена кога производот е надвор од акц

ако ви треба голема слика покаже тоа ,контактирајте ме !Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детал

Логото printind ќе ве чини повеќе пари, те молам не ставајте цел директно.нашето задоволство е нашата извршу

Бесплатен Превозот Накит Тркалаат Торба Преносни Carring Случај Кожа Организатор Мулти Функционални Ѓерд

ако ви треба голема слика покаже тоа ,контактирајте ме !Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детал

Селски Свадба Прстен Носител Кутија, Персоналните Свадба Прстен Кутија, Свадба Оркестарот, Дрвени прст

Scroll