Новак
300pcsVintage Легура Лажичка Кафе Круна Палата Врежан Јадење & Лентата за Мали Садови Чај сладолед Шеќер Торта Десерт Лажици SL7036

300pcsVintage Легура Лажичка Кафе Круна Палата Врежан Јадење & Лентата за Мали Садови Чај сладолед Шеќер Торта Десерт Лажици

Достапност: Залиха
DEN 7440.00


ДИМЕНЗИИ : должина : 9.7 см , со Лажица во садот големина : 2.0 cm *2.3 см
3 боја да изберете ,злато , сребро, бакар
Ве молиме да ни остават порака колку треба на секоја боја кога ќе поставите вашата нарачка,
Или ние ќе ги испрати мешана боја како и нашите акции

Параметрите на стоката

боја:
Злато, Сребро, Кафеава, Меша
Шема:
Полна Боја
Повод:
Партија
Материјал:
Метал
Број на Компјутери:
1pc
is_customized:
No
Бренд Име:
szlinxikeji
Број На Модел На:
SL7036

Подобро ви се допаѓа

ние сме фабрика!!!! Ние го правиме и на мало и на големо, добредојдовте на истрага!!!Чешла превозот е понуд

Посебни персоналните налепница за вашата свадба / бебе туш / Ангажирање / Годишнина / Роденден / Дипло

рефил : 0.38 mm / црно мастилодимензии : должина18.5 cmстил : цветприлагодлива : / деца роденден подароци / суве

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(15pcs / Многу)+Гроздобер Скелет Копче Шише Настроената Свадба Фаворизира&Булчински Туш

Категорија : Сол & Пипер ShakerТеми : Градина ТемаМатеријал : КерамичкиБоја : Бела,СинаГолемина На Подарок К

10 компјутери Дијамантски прстен форма keychain Копче додатоци на почетниот партија Услуги Свадба Подароци

Опис На ПроизводотМатеријал : АлуминиумскиТежина : 80grams / ПарчеДетални информацииЗа превозотСите предм

Услови на плаќање.♥Само неисправни производи ќе бидат понудени го замени услугата.(пред да ред) : 1.Returen&Н

Pls NOTEING ова е висока од Нерѓосувачки Челик и се добри за Свадба или на Партијата Услуги По купувањето pls и

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Тука имаме лебдечки приказ на случај кој е совршен за прикажување,

Зачувам е многу безбеден и удобен.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход, па ние

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или

Децата пролет отскокнување на топката бебе туш услуги 1от роденден на сувенири крштевањето подарокмате

Производ материјал : не ' рѓосувачки челик стапчиња за јадење должина на : 22.5 CM Пакување спецификација : 24

Pls NOTEING ова е висока од Нерѓосувачки Челик и се добри за Свадба или на Партијата Услуги По купувањето pls и

материјал : пластични школка +неутрален мастилорефил : 0.5 мм црно мастилодимензии : должина17.5 cmстил : мач

10 компјутери / многу Ангел Ознака Услуги Свадба Фаворизира И Подароци Свадба Подароци За Гостите на Сва

Трговија на големо 150pcs / многу Свадба декорација антички сребрен Antiqued Птица Место за Држачот на љубовта

Scroll