Новак
За Suzuki jimny / jimny Метал Врвот 1998-2015 LED Кочница Светла Обратен Светла Задните Светла Дење Работи Светла Автомобил Стил

За Suzuki jimny / jimny Метал Врвот 1998-2015 LED Кочница Светла Обратен Светла Задните Светла Дење Работи Светла Автомобил Стил

Достапност: Залиха
DEN 16798.56


Параметрите на стоката

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Специјални Функции:
LED светилка за магла
Материјал Тип:
ABS/ PC/ Легура
Име На Модел:
For_Suzuki Jimny JB43
Бренд Име:
eeMrke
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Тежина:
0.8kg
Објектот Дијаметар:
9cm
Напон:
DC 12V
Автомобил модел:
За Suzuki Jimny JB43 1998-2015

Подобро ви се допаѓа

3% Квалитет гаранција : 24 месеци Креативно Размислување : Создадена преку светлината производство искус

Текст Висок Напон Заштита : 16.5 АТекст Низок Напон Заштита : 7.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс.Бидејќи

Увозни Давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Директна замен

Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција.2,Обично ЕМС изразат испорака трае 510 работни дена зависни

започнетекрајоткога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(н

2 парчиња Нови Црна Решетка Напред Лево + Правото Вметнете Браник Магла Светлина Решетката Заштитна Мре

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "Фолксваген" Jetta LED Дневни Работи Светло за

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

Тоа е дека школка има мала треска припаѓаат на нормалниот.Усвојување на Високомоќ, висока осветленост LE

СпецификацијаБаза : T10 W5 W 194 501Led чип : 12*2835smdLiftspan : 65,000 часаОперативен Напон : 12 VФункцијаCANBбез ГрешкиНиска

2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму зем

Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купува

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не можете да добиете на нашат

2 парчиња / set КОЧАН LED светилки drl3 Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум За Ца

Текст Висок Напон Заштита : 16.Кога ќе почнете да автомобил светлина, две светилка сите не светне или една

Еден компјутери 5.75 Инчен 5.75 Мотоцикл HiLo Зрак LED Светлата за магла ореол за Харли Дејвидсон Карактеристи

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

Излезен Напон : 85 V.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс Работен напон : AC 916 V Текст start на струјата : 6.автомо

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

KUNFINE Пар На Автомобил Опашка Светлина Собранието За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 6 2008 2009 2010 2011 2012 2013 LED Кочница Светлин

75 W ЛЕР Светилки сијалица, ПРЕДВОДЕНА Проектор Возење Светилки Мотоцикл H4 Џип H13 Со Сини светилки drl за Ха

Црна 7" Инчен Круг LED Ореол Прстен Фарови Крушка Светилка За Jeep Wrangler JK TJ, ЗАБ Hummer H1 H2 LED Headlamp Проектор свети

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

Scroll