Новак
Yopota чиста кашмир shawl supersize шамија сосема нов задржи топло бесплатен превозот topgrade подарок

Yopota чиста кашмир shawl supersize шамија сосема нов задржи топло бесплатен превозот topgrade подарок

Достапност: Залиха
DEN 19872.00


Параметрите на стоката

боја:
3928-01
Тип На Објект:
Марами
Бренд Име:
YOPOTA
Материјал:
Cashmere
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Број На Модел На:
3928
Марами Должина:
>175cm
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Печати

Подобро ви се допаѓа

Продавницата е на производите се 100% вистинско крзно, кликнете на сликата за да влезат во продавница дом

2014 Lastest мода дама Птица Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : една бо

Трговско Име : 100cm*100cm 100% Twill Свила голем плоштад шамијаМатеријал : 60% Чиста Свила TwillТкаенина Тип : Свила В

ZY86002 2016 година Топла Продажба Зима Мода Multicolor Neckwarmers Вистински Плетени Рекс Зајакот Крзно Големи Марами

ТОЧКА ИМЕ : 60x60cm имитира свила голем плоштад шамијаДИМЕНЗИИ : 60cm x 60cm (Грешка Опсег 1~2 cm)ТКАЕНИНА ТИП : Имит

моден дама Батерфлај Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 10 бои как

До 2015 Нова мода дама Був Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 8 бои к

[Description] : 100% Сосема НовПакување : Opp ВреќаПол : Возрасни, ЖениМатеријал : Кашмир+ПамукШамија Големина( при

Пролетта носи капут зајакот крзно кејп жените крзно shawl сите натпревар невеста, свадба формално фустан

Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме конт

Превозот и ракувањето соНие, главно, се користи Кина пост воздух mail / Eпакет Бесплатен Превозот.Боја Раз

2017 Нов лист Tassel Убава долго Шамијаголемина : 180*100cmматеријал : памукбоја : една боја , u може да изберете бо

Жените Крзно Shawls Houndstooth Plaid Shawls Џемпер Shawl Poncho Faux Крзно Stoles Femme Fausse Fourrure Mujer Falso PelajeИНФОРМАЦИИ : Категорија :

Производство информации1.Големина на : 55*55cm.2.Материјал : 100% Природна свила Палачинка Сатен.3.Боја : Темно

KYQIAO Дизајнер hijab шамија луксузен бренд жените зима шамија 2018 Шпанија стил долго апстракт печати шамија

2014 мода дама Нов Батерфлај и проголта Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиесте

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет должина : 110cm x 110cm Мода и популарни Направени од памучен м

Scroll