Новак
Оригиналниот UHP300 E21.8 Проектор Крушка Светилка 59.J8101.CG1 за BENQ PB8250 / PB8260 Проектори

Оригиналниот UHP300 E21.8 Проектор Крушка Светилка 59.J8101.CG1 за BENQ PB8250 / PB8260 Проектори

Достапност: Залиха
DEN 4873.00
DEN 5184.00

2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1.CG1
Проектор : За BENQ PB8250 / PB8260
Wattage
300 W
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Оригинални Проектор светилка без домување
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично, вие не треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .8 Проектор Крушка Светилка 59.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2.CG1 за BENQ PB8250 / PB8260 Проектори
Светилка Модел
59.
Опис
Оригиналниот UHP300 E21.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
59.J8101.CG1
Функција:
Оригиналниот UHP300 E21.8
Светилка Модул:
59.J8101.CG1
Светилка Живот:
>2000h
Гаранција:
120days
Wattage:
300W
Проектор / Проектори:
За BENQ PB8250 / PB8260
Напон:
85-265v
сертификација:
CCC
Примена:
Бизнис, Едукација, Дома
проектор светилка:
PowerLite

Подобро ви се допаѓа

Во Русија Клиентиа.Купувачот одговорен за сите царински давачки / данок Оригиналниот светилка со домув

1 Aftersale Боја тркала и 100% Гаранција за Квалитет.2 Употреба : Јачина на откривање точка е под сина боја;Don' t

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) :

100% НОВИ Оригинални ЕТLAE300 C Проектор Светилка / Сијалица За Panasonic PTEZ580 / EZ580 L Проектор СВЕТИЛКА ИНСТАЛАЦИЈА

DHL38 денаПредлагам купувачот да изберат дали ќе се итниEMS815 денаПодобар начин за руската Федерација(Прев

ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директн

Висок Квалитет на Проектор Светилка MC.JFZ11.001 За Acer P1500 H6510 BD со домувањеНие сме големо сите проектор делов

ННLP10 / 6986 A001 Светилка за Canon НН5100 / НН5110 / НН7100 / НН7105 Проектор Светилка Светилки со домувањеСе КРИЕШЕ : Ме

светилка модел : RLC080 RLC091 RLC090 RLC084 моќ : PVIP 180 / 0.8 E20.8 (180 W) животен век : прибл 2000 часот гаранција : 180 ден од доб

Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hoursПо

целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме

Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина Негат

Тип : Замена на Проектор Светилка со ДомувањеДел Број : RLC054Компатибилен со : PJL7211 / VS12890Wattage : 210 / 140 WПросече

На DT00781 е наменет како замена за употреба во HITACHI бренд проектори ие замена светилки за алтернативни мод

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање Оригиналниот Голи Светилка3

Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со ком

Светилка / Фитил producted со наша фабрика.Со солиден квалитет и висока осветленост ,и долг живот време ., LtdСе

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

висок квалитет на Проектор СВЕТИЛКА Одговара за ACER H5360 проектори бесплатен превозотНие сме големо сите

Scroll