Новак
Yello мат автомобил винил налепница промена на бојата лепило заврши мат филм за мотор воздух балон за слободни квалитет

Yello мат автомобил винил налепница промена на бојата лепило заврши мат филм за мотор воздух балон за слободни квалитет

Достапност: Залиха
DEN 8544.00

Пакување & Испорака Пакување Детална : тешко хартија, картон по тркалаат Испорака Детална : 3-7 работни дена по плаќање Спецификации 1.Големина : 1.52 x 30 метри 2.Дебелина : 0.15 mm 3.Ослободување на хартија : 140 gsm 4.Екс-работа цена& висок квалитет 5.Брза испорака Автомобилската графити уметност дизајн само лепило бомба налепница , балон за слободни маскирна автомобил заврши винил тркалаат лист Опис на Производот Бомба Винил Филм Автомобил Налепница спецификација : Модел Бр. СМРТНОСТ Серија Боја име графити Дебелина 150 micron Pelease хартија 140g со воздух канал се Тркалаат големина 1.52*30m Материјал ПВЦ Функција ОЕМ дизајн Издржливост 3-5 yeasrs Предности на Бомба во Автомобил Винил : 1.Полимерни филм со висока флексибилност 2.Димензионална Стабилност 3. Добар Времето Отпор 4.Без Виткање по апликации 5. Нема остатоци по пилинг исклучите Авто Филм Налепница, Бомба Цртан филм Графити Уметноста Винил, Decal Налепница Нови Лавра Автомобил Винил Филм, Автомобил Завиткување Фолија Заврши Винил Филм, Авто Лавра Филм Налепница Автомобил Тело Налепница Хартија Автомобил Тело Заврши Бомба Налепница

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
МТ-8
категорија:
ПВЦ
Објектот Ширина:
1.52m
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Должина:
30m
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
ПВЦ

Подобро ви се допаѓа

7 x 10.5 см 2 парчиња Секси Бакнеж Усна Печати Кармин Мотоцикл Автомобил Тело Прозорец Налепница Смешно Decal

COCOBALLS 6pcs / многу птица жолта автомобил антенски toppers пена топки да изберат различни модели слободно

за Toyota Rav4 2014+ Hilux Revo Innova Fortuner 2016 + Abs Хром Врата се Справи со Капак Автомобил стил налепници Авто Додатоци Б

Внимание : Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно...

автомобилстил, ABS Бисер Хром Внатрешни работи Калапи Купот на Капакот на Држачот за Намали За Jeep Compass 2017 2

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве и

КарактеристикиВоздушен џеб ослободување поддршка дизајн, така да нема меурчиња Само лепило Многу лесн

Peacekey Вистинска Кожа Далечински Управувач Автомобил Keychain Копче Покрие Случај Одговара за Фолксваген "ФО

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Во нашата Продавница сите Автомобил Про

природните се исуши за 30 минути,конечно ги откри за пренос на филмот користете пластична scraper или банка

Пакетот вклучува : 8pcs * кабел клип Ние ги поддржува следниве методи на плаќање Никогаш не ја изгуби своја

АвтомобилСтил, ABS Итни Светлина Копчето Рамка Покрие Налепница за Jeep Wrangler Автомобил Внатрешни Додатоци

Автомобил Додатоци За Lexсите автомобилиИме : Не се лизга на возилотоМатеријал : Алуминиум легура & гумаВ

Scroll