Новак
LZH 2017 Пролет, Есен Деца Девојки Долг Ракав Фустан Велигден Карневал Костим Принцеза Партија Фустани За Девојки Деца Облека

LZH 2017 Пролет, Есен Деца Девојки Долг Ракав Фустан Велигден Карневал Костим Принцеза Партија Фустани За Девојки Деца Облека

Достапност: Залиха
DEN 325.00
DEN 542.40


2016 Година Нови Есенски Девојки Животинско Зајакот Шема Чисто Бебе Се Облекуваат Девојките Зимски Облечи За Девојки Деца Памучна Облека Деца Облека
Информации за производот Име на Производ : бебе девојки фустан секојдневен памук фустан детска облека деца облека Производот Број : D180-D182-D184-D414-D415-D416-D417-D418 Производ Материјал : памук+полиестер Боја : Сива,Розова,Виолетова,Жолта,Сина, Големина : 80-90-100-110-120-130-140
Карактеристики на производот : шари,животински зајакот шема долги ракави т маица, фустан Должина Краток Умерено Долго Дебелина Тенка Умерена Tthick Мека Тешко Умерена Мека за Перење Начин Машина за миење или миење на рацете Топло Прашува Погодни за возраста : 1 - 7 години
Ве молиме однесуваат на големината на табелата за да се избере соодветна големина ГОЛЕМИНА Должина Градите Ракави Предложените Возраст 90=18 МИЛИОНИ-2 T 48 58 29.5 2 години 100=3 T 50 60 31 3 години стара 110=4 T 54 62 33.5 4 години 120=5 T 58 64 36 5 години 130=6 T 62 66 38.5 6 години 140=7 T 66 68 40 7 години
1. Белешки : ве Молиме овозможи 2-3 cm разлики поради прирачник за мерење.
2. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.3937 инч, 1 инч=2.540 cm.
Ве молиме однесуваат на големината на табелата за да се избере соодветна големина ГОЛЕМИНА Должина Градите Ракав Предложените Возраст 80=12 M 46 54 28 1 години 90=2 T 49 58 31 2 години 100=3 T 52 62 34 3 години стара 110=4 T 55 66 37 4 години 120=5 T 58 70 40 5 години 130=6 T 61 74 43 6 години 140=7 T 64 78 46 7 години 1. Белешки : ве Молиме овозможи 2-3 cm разлики поради прирачник за мерење. 2. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.3937 инч, 1 инч=2.540 cm.

Параметрите на стоката

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
девојки фустан
Бренд Име:
LZH
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Животните
Декорација:
Копче
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
боја:
Сива,Розова,Виолетова
Големина:
80-90-100-110-120-130-140
Возраст:
1-2-3-4-5-6-7 години
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Шема:
мрачно,животински зајакот шема
девојки фустан:
фустан, кошула
детска облечи за девојки:
девојки партија облечи
девојки повик облека:
девојки памук фустан
децата се облекуваат:
децата се облекуваат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

4 препорачувампрепорачувамАзија Големина Должина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН L 73 28.3 Купи

Лето Жените Облека Chiffon Завој Жолт Фустан Вечер Партија Фустани Матурска Gown Макси Boho Долга Плажа Облечи

54 см)(2) Ако вашата мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина.Ни веруваат ! и

........................................................................................................... Почитувани Купувачи, Добредојдовте на нашат

39 инчи)фустан целосна должина : 8286cm,биста на 6690cm,половината 6284cm,колковите 66100cm,Ве молиме прочитајте ги вн

Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена.5 кг кога цел е над $50 и повеќ

Избор на големини : Овој фустан е широка и голема големина На еластичноста е многу голем, Тоа е многу пог

Бразил,Германија,Италија,Турција за EMS, pls бидете внимателни да го изберат ,за овие земја,стока лесно да с

ако има било какви проблеми, ние ќе ги советува у однапред Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок о

Јас ќе се справи со тоа Ви благодарам многу!Драг Пријател : Ако имате потреба од нашите услуги, добредојд

39 инч,1 инч=2 2 XL 45 црна Ви благодариме за вашиот вид трпение.Големина ( cm ) рамо ширина биста половината рак

Жените Лето Повик Краток Ракав Вечер Партија Clubwear Фустан Кратко Мини Фустан 100% Сосема Нов И Висок Квали

Бесплатен Превозот За Светот3 Ве молиме email на нас пред да замине на негативни повратни информации или о

5) Повратни информацииВе молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални пов

Vestidos verano 2017 Жените Лето Плажа, Секси Фустан со Отворен Грб V Вратот без Ракави Цветни Фустан Голема Голем

ако над 60 дена, што, исто така, не се стоки, pls контактирајте ме.

Производи Нови Високоодделение везени Бебе Девојка Цвет Девојка се Облекуваат За Свадба Деца Божиќ Пар

2015 Година Нови Есен Зима Жените Се Облекуваат Секси ОВратот Долг Ракав Поврзана Фустани, Модни Нерегула

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба д

Топло Добредојде во продавница1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба д

Материјал : Памук, Лен Тело 97109 cm, Рамо 42 см, Градите 130 см, Ракави 23 см, Полите 272 cm тежина:0.25 кг

Danjeaner Секси Крстот Чипка Backless Печати Летен ФустанЖените Длабок Vвратот без Ракави Плажа Фустани Лето Па

започнетекрајотПрекрасни Слонова Коска Целосна Меки Цвет Девојка Туту Фустан Рачно Изработени Капчињ

Scroll