Новак
За 1999 2000 ХОНДА ГРАЃАНСКИ Кислород Сензор Ламбда Сензор 36531-P75-A01 234-4011

За 1999 2000 ХОНДА ГРАЃАНСКИ Кислород Сензор Ламбда Сензор 36531-P75-A01 234-4011

Достапност: Залиха
DEN 1037.00
DEN 1440.00

После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. 15% restocking такса може да се примени.
ГАРАНЦИЈА
Гаранција Времетраење : 1 години
Гаранција Тип : Замена Гаранција
.
** **
Дел # : 234-4011
ПРИМЕНА : АКУРА ИНТЕГРА (1994 - 2001) АКУРА ЕНЕРГИЈА (1992 - 1994) ХОНДА ГРАЃАНСКИ (1999 - 2000) ХОНДА ГРАЃАНСКИ DEL SOL (1994 - 1997 ГОДИНА) ХОНДА CR-V (1997 - 2001) ХОНДА ПРЕЛУДИУМ (1992 - 1995)
Ве молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
Објектот мора да се врати во рок : 30 Дена
Враќање ќе бидат дадени како : враќање на Пари или размена (купувачот избор)
Купувачите имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. Сега, ние сме возбудени да се донесе што исто ниво на услуга директно до вас преку Aliexpress . Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. ЗА ПРОДАВАЧОТ
Основана во 2001 година,Gang LE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со висок qualiy авто делови од најдобрите брендови во индустријата. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. 15% restocking такса може да се примени.
ЗА ДЕЛ
За дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас. на нашата on-line клиенти сите големи името брендови на авто делови по најниски цени со брзи, точни испорака на услугата, не-кавга се враќа и експерт механичар совети за вашиот гарантирано задоволство.

Параметрите на стоката

Хонда Модел:
Граѓански
Земја/Регион на Производство:
Јапонија
Поставување на Возило:
ПРЕД
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Материјал Тип:
GL-24011
Осветленост Дел Број:
36531-PK2-J01, 36531-PV1-A02,234-4011
Другиот Дел Број:
36531-P2T-003, 36531-P3F-A01, 36531-P54-003, 36531-P72-A01
Граѓанско-Година:
1992 година
Производителот Дел Број:
36531-P72-A02, 36531-P72-J01, 36531-P73-G01, 36531-P75-A01
Специјални Функции:
Возводно
Бренд Име:
GANGLE

Подобро ви се допаѓа

Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 д

После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни После ова 30 дневен период на сите продажни се коне

Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот ЗА ДЕЛЗа дополнит

15% restocking такса може да се примени.Се врати превозот платени од страна на : КупувачотОбјектот мора да се в

ЗА ПРОДАВАЧОТОснована во 2001 година,Gang LE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со в

15% restocking такса може да се примени на нашата online клиенти сите големи името брендови на авто делови по најн

на нашата online клиенти сите големи името брендови на авто делови по најниски цени со брзи, точни испорака

После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифат

Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања.** **Наместо Дел # : DOX1371; 1035595;1053108;1143514;114807

ЗА ПРОДАВАЧОТОснована во 2001 година,Gang LE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со в

Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој

Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот Се чувствуваат сл

ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или

ГАРАНЦИЈАГаранција Времетраење : 1 годиниГаранција Тип : Замена Гаранција 15% restocking такса може да се прим

ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за бил

ГАРАНЦИЈАГаранција Времетраење : 1 годиниГаранција Тип : Замена Гаранција на нашата online клиенти сите го

После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни на нашата online клиенти сите големи името брендови н

** **Наместо Дел # : DOX1177 0 K2 AB18861ПРИМЕНА : ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се одн

Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој

Scroll