Новак
Cawanerl За Nissan Urvan 2010-2013 2 Парчиња 100W H11 Автомобил Халоген Светилка Магла Светлина светилки drl Дење Работи Светилка 12V Стил Висока Моќност

Cawanerl За Nissan Urvan 2010-2013 2 Парчиња 100W H11 Автомобил Халоген Светилка Магла Светлина светилки drl Дење Работи Светилка

Достапност: Залиха
DEN 1133.00
DEN 2221.92

-На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите низок квалитет слабо светилки,обезбеди безбедно возење средина за на дожд,магла и други лоши временски услови; -цената е за 2 парчиња абажур + 2 парчиња светилки + завртки ; -Иако инсталацијата е многу лесно, само plug & play, професионална инсталација е препорачливо; -Пред да нарачате, ве молиме проверете со вашиот автомобил модел, ако не можете да потврдите дали производот одговара на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас. - Магла светлина само одговара на следните автомобил модел : За Nissan Urvan 2010-2013

Параметрите на стоката

Специјални Функции:
Висока Моќност, Висока Осветленост, Водоотпорен
Објектот Тежина:
0.61kg
Urvan-Година:
2012,2011,2010,2013
Материјал Тип:
Висока температура отпорни пластични + Стакло
Име На Модел:
26155-89927, 26150-89927
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Nissan Модел:
Urvan
Бренд Име:
cawanerl
Објектот Дијаметар:
3.54inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Напон:
12V
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
моќност:
100W
Напон:
12V
тековната:
3.8-4А -
Температура На Боја:
4300K
боја:
топло бела
Услуга Живот:
5000 часа
оем дел броеви:
NI2592117, NI2593117
Тип На Сијалица:
H11
Автомобил модел:
За Nissan Urvan 2010-2013

Подобро ви се допаѓа

Еден компјутери 5.75 Инчен 5.75 Мотоцикл HiLo Зрак LED Светлата за магла ореол за Харли Дејвидсон Карактеристи

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Л

За било какви други проблеми, ве молиме контактирајте со сервисот.Вештачки штета не е вклучена во полит

За TOYOTA LAND CRUISER 2013 2014 2015 XENON СВЕТЛАТА Одлична led Ангел Очи Ултра светла осветлување smd led Ангел Очи комплет Н

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

започнете напон : 23 KV Lumens : 3600lm~4500lm (На Lumens е поврзана со температура на бојата, боја температура е повисок

Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купува

Текст Висок Напон Заштита : 16.5 АТекст Низок Напон Заштита : 7.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс.Бидејќи

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За на FordПојавување На Модели На Автомоби

Или не, ве молам, точно пред исплата Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како екако е можно, с

1 Усвојување на Високомоќ, висока осветленост САД се увезуваат LED монистра,што е доволно да предизвика д

Купувачот Забелешки : 1 SCOE е нашиот сопствен бренд, продажба директно од нашата фабрика.2 Секој објект им

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

KUNFINE Пар На Автомобил Опашка Светлина Собранието За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 6 2008 2009 2010 2011 2012 2013 LED Кочница Светлин

Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи н

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

Излезен Напон : 85 V.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс Работен напон : AC 916 V Текст start на струјата : 6.автомо

СпецификацијаБаза : T10 W5 W 194 501Led чип : 12*2835smdLiftspan : 65,000 часаОперативен Напон : 12 VФункцијаCANBбез ГрешкиНиска

Ви благодариме! Опис : 100% Сосема нов никогаш не се користат или се инсталирани .Ако сакате да користите б

2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму зем

Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsголемина : Оригинална големина 11Функц

Scroll