Новак
Моден природни 28x32mm 26x38mm бела мајка школка pendant нерегуларни двојно страна правење накит B1110

Моден природни 28x32mm 26x38mm бела мајка школка pendant нерегуларни двојно страна правење накит B1110

Достапност: Залиха
DEN 302.00
DEN 431.52

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
Природна бела мајка школка pendant 28x32mm 26x38mm нерегуларни двојно страна мода diy накит B1110
.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Школка
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B1110
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Нередовните
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Метали Тип:
сребро позлатен

Подобро ви се допаѓа

Опис : Мешани бои камен крофна привезоци во различни големини;Камења вообичаено вклучува : роза кварц, к

бесплатен превозот 30мм силни магнетни круг стакло locket за лебдечки шарм љубов забелешка keepsake божиќ пода

5 инчи во мерењето.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во деталн

, мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам.Плаќањение ќе подготви објектот

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките на 3 дневна вашиот приемот на предмети за

материјал : стаклобоја : јасноКоличина : 50setsголемина : 25x18mmDIY треба лепакМоже да се стави нешто ви се допа

Сребрен Накит Магнет 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Dif

Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не ја пропуштајте оваа точка.Доколку ви се допаѓа нашат

плаќање : Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса

Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да

2примерок, ќе биде испратен од Кина, Хонгконг пост.Постојат многу видови на квалитет на пазарот.Тоа обич

Камен Големина : 22 mm*14mm*5mmБоја : Опал бојаМатеријал : Опал каменMOQ : 50 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммУживајте

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

5cm9cm долгоБоја : FuschiaКоличина : микс форма 10pcsДруги Жешки Druzy Приврзоци&КонекториЖDP07 Пурпурна Аметист Druzy

Ако имате било какви прашања во врска со мојата предмети, ве молиме Email на нас, Ние ќе ви одговори што е мо

Производи ќе бидат испорачани во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата Ако не сте ги прими

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Тоа обичн

Descriptio n : Камења Информации : Овална paua abalone школка, овална labradorite, круг оникс, добар квалитет, со висок сја

Полиестер Tassel Pendant Украси, Мешана БојаГолемина : околу 5mm широк, 37~43mm долго, за 200pcs / торба.(бродови од сад н

Druzy Мода бесплатен превозот голема количина мешани бои љубов срцето шарм Природни кристал pendant За накит

торба 17.10 / торба 16.19 / торба 23.40 / торба 16.43 / торба 23.40 / торба 18.50 / торбаDiscription : Предмет тип : емајл diy хри

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.5 инч

ние ќе бидеме секогаш подготвени.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост п

ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате .превозот : Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,и

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

Scroll