Новак
NOVOVISU За Chevrolet Ексклузивен Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Ремонтирам Светлина Оптички Влакна

NOVOVISU За Chevrolet Ексклузивен Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента

Достапност: Залиха
DEN 1188.00
DEN 1414.08

Ве молиме да ни ОСТАВИ ЧЕТИРИ 5 - Детален Продажба на Оценка (НСД) и да даде Позитивни повратни информации кои може да ви помогне многу за нашата развој на бизнисот.Бидејќи Рејтингот под 5 се еднакви да "НЕ Сте задоволни. Предмети ќе се испрати во рок од 48 бизнис часа по Исплата Потврди, (Достапно на работни дена само).
Повратни информации, Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата. Во сите случаи, купувачите треба да се плати за поштенски трошоци да се вратат на производи за замена или рефундирање
. Вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашата мала компанија и подобрување на нашите услуги за секој клиент.
Врати/Wanrranty Политика Ако не сте целосно задоволни со објектот, можете да се вратите во неискористени состојба или ние ќе рефундирање на вашата исплата. Вашата адреса МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Бидејќи таму ќе Влијае на возење во текот на ноќта. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на аукција затворање.
За Chevrolet Ексклузивен Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
Пакет
еден костум за продажба.Пред шофершајбната се рефлектира во табла каде што ќе се инсталира.
Предмети Информации
Име : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )
Материјал : оптички влакна & LED светло
Големина на : 1 метар долг x 4 Парчиња
Напојување : Автомобил 12 V DC Моќност во ( Можете да го контролирате со оригинални Автомобил светлина switch )
Количина : 4 парчиња ( Ако сакате повеќе подолго или повеќе Светилка за да се светли , само зборува за нас )
(За повеќе информации види на видео погоре)
Погоден За Chevrolet Ексклузивни
За Chevrolet Ексклузивен Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
За Chevrolet Ексклузивен Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
PS : Некои firends како да го инсталирате светло на предната табла каде што нема рефлексија дизајн.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Розова, Портокалова
Бренд Име:
NOVOVISU
Тип На Објект:
Атмосферата Светилка
Лер Зрак Тип:
бенд
Автомобил модел:
За Chevrolet Ексклузивни
Година:
2012
Тип На Објект:
Ленти

Подобро ви се допаѓа

Ова е еден пар на вратата sill за пред врата или задната врата.pls забелешка сакате влезната врата или задна

Само кажи ми кога цел Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ве молиме к

Ова е еден пар на вратата sill за пред врата или задната врата.pls забелешка сакате влезната врата или задна

За Алфа Ромео GTV / Spider AR 1993~2006 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Авт

Ова е еден пар на вратата sill за пред врата или задната врата.pls забелешка сакате влезната врата или задна

Спецификација : Точка Име : ЕЛ Автомобил Амбиентниот Светлосни Направи Автомобил : Универзална Автомоби

Ве молиме да ни ОСТАВИ ЧЕТИРИ 5 Детален Продажба на Оценка (НСД) и да даде Позитивни повратни информации

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука Нормал

Предмети ИнформацииИме : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )Материја

Превозот цената вклучува пакувањето и ракувањето со такси.Искрено се надевам дека ќе не остави ни какви

3) ако не се постигне до 50 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време 4)

Превозот цената вклучува пакувањето и ракувањето со такси Ние само брод да се потврди адреси Тоа'll ве од

добредојдовте на нашата продавницание продажба на производи поддршка wholesales ако сакате повеќе попуст,в

Ова е еден пар на вратата sill за пред врата или задната врата.pls забелешка сакате влезната врата или задна

Автомобил RGB LED Лента Светлина Музика Контрола на LED Лента, светлата за 8 Бои Автомобил Стил и Атмосфера С

Карактеристики : Тоа е 0.5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни

Шарени RGB 5050 LED Лента Цевка Underglow Underbody Сјај Систем Неонски Светлина Полнење Под Автомобил Камион Трактор

Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви по

Ова е еден пар на вратата sill за пред врата или задната врата.pls забелешка сакате влезната врата или задна

Scroll