Новак
3pcs Newst мода женска цвет симулирани бисер brooch за свадба Облека иглички додатоци злато сребрена боја брошеви broches

3pcs Newst мода женска цвет симулирани бисер brooch за свадба Облека иглички додатоци злато сребрена боја брошеви broches

Достапност: Залиха
DEN 412.00
DEN 479.52


1 Lot = 3 еез
Големина : 3.9 * 3.9 cm
Погоден за чанти, облека , капи, шалови додатоци !
Жените Прибор за Облека Слатка Brooch Целосно Кристал остава мажите брошеви за свадба Накит 2014 нова мода Жените Божиќ Подарок Мода Легура Brooch Сребро Цвет Кристал Накит Кристал Brooch Жените Brooch За Свадба жените lapel pin

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
Жените Brooch
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Обликот:
Цвет
Стил:
Романтични

Подобро ви се допаѓа

Прилично Лак Кристал Свадба Brooch PinПозлата Боја : ЗлатнаКристал Боја : ЈасноНа brooch е 60mm*35mm во прибл;Ова е В

Ве молиме не го напушти 1 или 2 НСД или Неутрален Повратни информации со нас,Тоа е многу важно за нас ...

Големиот Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Црна ПиштолКристал : Џет ЦрнаНа brooch е 75мм*60mm години;Ова е многу

Пад на Превозот Услуга (@ Филип скапоцен камен) : а, Капка Превозот е достапен за нас, што значи дека нема д

Доколку купите повеќе од 10 објекти во исто време , јас ве советуваме не треба подарок кутија за секоја од

Големиот Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Антички Сребрен / Сребрена / Пиштол Црна / Античкиот ЗлатоНа broo

Детали за производот Имитација бисери Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов М

Опис : Предмет : Мода Brooch Бренд : 100% Сосема Нов Пол : Жените Дами Девојки Унисекс Мажите Големина : Покаже к

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC366 П Змеј Форма Бро

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Главниот Камен Боја : СиваНа brooch е 80mm*45mm в

Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас Добредојдовте на провери и нарачки.Ве молиме да

Големиот Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : ЗлатнаКристал : Топла РозоваНа brooch е 65mm*54mm години;Ова е многу go

ОписиПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / БраунНа brooch е 54mm*38mm во прибл; ФотоД

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC090 К2 Gecko Форма Брош

Прилично Кубни Циркони Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / Ша

Прилично Лак Кристал Свадба Brooch PinПозлата Боја : ЗлатнаКристал Боја : ЈасноНа brooch е 60mm*35mm во прибл;Ова е В

Bouvier des Flandres (исече ушите) brooch брошеви е рачно изработени брошеви,тоа е мода накит Моден накит ќе се надоп

Scroll