Новак
Моден муслимански hijab со rhinestones,памук шамија,paillette мека hijab underscarf,памук пригушувач со дијаманти,заврши,муслимани niqab

Моден муслимански hijab со rhinestones,памук шамија,paillette мека hijab underscarf,памук пригушувач со дијаманти,заврши,муслимани

Достапност: Залиха
DEN 7580.00
DEN 8064.00


Сите слики што се зема од страна на вистинските производи, можеби таму е малку боја разлика предизвикани од светло & следи и слично, ве молиме да направи вистински производ како стандард.00 /многу
парчиња / многу
.
Ние сме чесни и warmhearted, сигурен.50 /многу
парчиња / многу
Дами пролет марами 2015 година,plaid shawls,Обична hijab,Муслимани hijab,Стерео вез,pashmina,памук шамија,Жените марами,bandana US$ 44.
Неговата големина е само за референца, со мало отстапување, ве молиме бидете вистински производ како стандард.60 /многу
парчиња / многу
Дами марами 2015 година,шамија жените,тај-боја shawl,Памук shawls,Обична hijab,Муслимани hijab,bandana,дизајнер шамија,Shawls и шалови US$ 32.
( 5 ) 100% Позитивни повратни информации е сон за сите наши вработени.
( 2 )Стилови
Има толку многу убави стилови ние понуден за вас во нашата продавница.
Сите наши вработени имаат ист сон : "ние ќе се направи подобро и подобро со 100% позитивни повратни информации целиот aliexpress. Ние сме толку задоволство ако ние може да се услуга од вас. Се надевам пријатели од целиот збор, ќе бидат заинтересирани во некои стилови.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
( 4 )Можеме да го прифатиме врати ако постои било каква квалитет проблем за стоки :
2-3 работни дена по вие или вашиот клиент примени, можеме да го прифатиме врати ако има било кој квалитет на проблемот. Нашето најголемо задоволство е да се направи секој клиент задоволни; ние ќе се добри пријатели во иднина. Ние задолжен превозот цена.50 /многу
парчиња / многу
Жените зима scarfs 2014 година,Обична шамија,обична hijab со tassels,Муслимани hijab,памук, шалови,Жените марами,кејп,bandana,poncho,заврши US$ 55.com" ние знаеме тоа не е лесна работа.
Ние прифатени Зачувам плаќање иако aliexprss.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
Шамија
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
WJ00103
Марами Должина:
135cm-175cm
Hotsell памук шамија:
шамија жени
Муслимански hijab:
глава обвива
шамија hijab:
Женски шамија
desigual шпанија:
shawls и шалови

Подобро ви се допаѓа

големина : 75*180cmматеријали : свила+ChiffonТежина : 0.125 кг / pcОбичен Мека Chiffon Солидна Жените Пролет Scarfs 2016 Годи

LZJN Хит Боја Големи Шамија Жените Памук Shawl 3М Продолжен Долго Марами Индија Nipal Стил Headscarf Кејп Bandana Заврш

2017 Нов лист Tassel Убава долго Шамијаголемина : 180*100cmматеријал : памукбоја : една боја , u може да изберете бо

Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме конт

БрендLUOKADUDUСоставviscoseСтилбесконечност &долго шамијаMEAS90 WX180 L cmПакетOPPТежина100gПревозотВе молиме провере

Трговско Име : 100cm*100cm 100% Twill Свила голем плоштад шамијаМатеријал : 60% Чиста Свила TwillТкаенина Тип : Свила В

Отворено Руно Јака Желка Крзно Возрасни Тешка Категорија Вратот Потоплите ПосејдонМагијата шамија, ко

2017 Мода Волна Жените Шамија Шпанија Desigual Шамија Plaid Дебели Големи Шамија Жените Искриват echarpes Марами Shawl

ZY86002 2016 година Топла Продажба Зима Мода Multicolor Neckwarmers Вистински Плетени Рекс Зајакот Крзно Големи Марами

2014 мода дама Нов Батерфлај и проголта Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиесте

,LTD е професионална производител на свила за повеќе од 20 години Укината складирање наместо да виси. Избе

До 2015 мода дама Коњ Печати Жените Марамиголемина : 180*95cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 11 бои како п

моден дама Батерфлај Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 10 бои как

Зима 100% Реално Природно Крзно Јака & Женска Scarfs Мода Грб Џемпер Марами Јака Луксузни Raccoon Крзно На Вратот

1.материјал : 100% свила.2.големина на : 160*26cm околу.3.тежина : 88g4.оригиналното место : hangzhou, жеџијанг ,кина,кине

1.Материјал : 100% Чиста Свила.2.Големина : 90cm*90cm( ±3cm ) .3.Занает : Печатени.4.Боја : Каки.5.Стил : Мода Европа Стил

За било какви прашања Ве молиме контактирајте со нас, прво за повеќе детали за решавање на сите прашања

До 2015 мода дама Був Печати Жените Марамиголемина : 180*95cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 11 боја во па

Она што можам да направам?Ако не сте добиле вашата нарачка, ве молиме обидете подолу методи за да се реши

Нова Мода Жените Плоштадот Луксузен Бренд Неверојатен Дизајн Со Черепот Цвеќиња Печатење Полиестер То

2014 Lastest Париз Печати Жените Шамија Се Зголеми Кула Шема Марамиголемина : 180*95(90100cm)материјал : voile(меки е по

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет должина : 110cm x 110cm Мода и популарни Направени од памучен м

2014 Lastest мода дама Птица Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : една бо

Scroll