Новак
NOVOVISU За Chevrolet Malibu Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Tunning Кул Лента Светлина Оптички Влакна

NOVOVISU За Chevrolet Malibu Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Tunning Кул

Достапност: Залиха
DEN 1188.00
DEN 1414.08

Купувачите треба да контактирате со нас за да испратите неисправни предмети назад за размена во рамките на гарантниот период.
Врати/Wanrranty Политика Ако не сте целосно задоволни со објектот, можете да се вратите во неискористени состојба или ние ќе рефундирање на вашата исплата.
За Chevrolet Malibu 1997~2016 Година Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
Пакет
еден костум за продажба.Комуникацијата е многу важно ,ние веруваме дека може да ги реши сите проблемот со едни со други.
Повратни информации, Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата. Ве молиме да ни ОСТАВИ ЧЕТИРИ 5 - Детален Продажба на Оценка (НСД) и да даде Позитивни повратни информации кои може да ви помогне многу за нашата развој на бизнисот.
Предметите вклучуваат :
1) 4 метри влакна бенд ( Поделен на 4 секции, ако сакате 4meters заедно без сечење, мора да се каже и за нас )
2) LED светла
3) Некои мали додатоци
За Chevrolet Malibu 1997~2016 Година Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд Плаќање Ние го прифатат плаќање преку ЗАЧУВАМ.
Предмети Информации
Име : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )
Материјал : оптички влакна & LED светло
Големина на : 1 метар долг x 4 Парчиња
Напојување : Автомобил 12 V DC Моќност во ( Можете да го контролирате со оригинални Автомобил светлина switch )
Количина : 4 парчиња ( Ако сакате повеќе подолго или повеќе Светилка за да се светли , само зборува за нас )
(За повеќе информации види на видео погоре)
Погоден За Chevrolet Malibu MK5 1997~2003
За Chevrolet Malibu MK6 2004~2007
За Chevrolet Malibu MK7 2008~2012
За Chevrolet Malibu MK8 2013~2016 година
За Chevrolet Malibu 1997~2016 Година Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
За Chevrolet Malibu 1997~2016 Година Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
PS : Некои firends како да го инсталирате светло на предната табла каде што нема рефлексија дизајн.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Розова, Портокалова
Бренд Име:
NOVOVISU
Тип На Објект:
Атмосферата Светилка
Лер Зрак Тип:
бенд
Автомобил модел:
За Chevrolet Malibu
Година:
2013
Тип На Објект:
Ленти

Подобро ви се допаѓа

За Протон Такт Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре

OKEEN 60" Црвено / бело задната врата LED Лента Светлина Бар Обратна Кочница Пак Сигнал Опашка за Ford Dodge Ram мемо

Супер Светло 1 Пар D1 S D2 S D3 S D4 S D5 S HID Xenon 12 V Сијалица 35 W Автомобил Светла Светилка D2 R D4 R 5500 KОбјектот Специф

Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме промени пред да плати, или контактирајте со нас кога ќ

Ова е еден пар на вратата sill за пред врата или задната врата.pls забелешка сакате влезната врата или задна

Времето за испорака е познато како што е подолу : ЗемјаПрибл.Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продава

Ние може да го промени на испорака задолжен за нарачки Преку воздухопловната, превозот времето е 1025 раб

Ова е еден пар на вратата sill за пред врата или задната врата.pls забелешка сакате влезната врата или задна

Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи

Ова е еден пар на вратата sill за пред врата или задната врата.pls забелешка сакате влезната врата или задна

Комуникацијата е многу важно ,ние веруваме дека може да ги реши сите проблемот со едни со други.За Рено Av

Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на аукција затворање Вашиот признавање е нашата мот

добредојдовте на нашата продавницание продажба на производи поддршка wholesales ако сакате повеќе попуст,в

Нови 70*16 cm Led ЕЛ лист на Светлина и звук Еквилајзер Звук Ритам Автомобил Налепница Флеш Шарени Музика Екв

Само кажи ми кога цел Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви по

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Сите пораки ќе бидат одговорени со 1 работен ден Ние силно препорачуваме инсталирањето на овој производ

Scroll