Новак
ДВОР 500 компјутери 15 Бои DIY Мини Аниме Цртан филм Дијамант Блок Пластични Коцка Изградба на Блокови, Тули Образовни Играчка Игра

ДВОР 500 компјутери 15 Бои DIY Мини Аниме Цртан филм Дијамант Блок Пластични Коцка Изградба на Блокови, Тули Образовни Играчка

Достапност: Залиха
DEN 235.20


ДВОР 500 компјутери 15 Бои DIY Мини Аниме Цртан филм Дијамант Блок Пластични Коцка Изградба на Блокови, Тули Образовни Играчка Игра материјал : пластични КОЛИЧИНА : 500 PCS/SET Големина:8*8*8cm боја: како што е прикажано пакет се вклучени:1set
1, Ако не доби пакет по еден месец, ве молиме проверете следење на информации првиот и контактирајте со нас за овие прашања, ако пакет е изгубен во испраќањето, ние ќе ја повторно или да се вратат парите назад.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да одлучи да даде негативни повратни информации!
.
2, Ако се здоби со скршен пакет, ве молиме контактирајте со нас и го испрати на слика, ние ќе проблем реконструкција или повторно да ја прати, ве молиме да не се отвори спор пред нас контакт.
1, Нарачки под $100 ние ќе го избере Кина Пост Воздух Mail, Нарачки над $100 Обично ние ќе го избере DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от, Aramex овој четири превозот метод, понекогаш, еден превозот метод ќе се губеа, така ќе се менува и други превозот метод.
3, Ако не и се допаѓа она што го наредил, ние прифаќаме да се врати во рок од 7 дена откако сте го примиле пакетот. Но мора да се плати за враќање превозот цена. Вашиот задоволителен е и наш успех.
2, Ако не сте задоволни или имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да се испрати порака или е-маил, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.
Ако било какви прашања на производи и по-продажба на услуги, или имате поплаки, ве молиме контактирајте со нас прво пред вашите негативни повратни информации и спор, ние ќе се потрудиме да се реши тоа за вас. Русија клиент треба полно име, ви благодариме.
2, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
1, Откако ќе прими пакет ве молиме љубезно кажете ни што мислиш за нашите услуги, и ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации, тоа ќе ни помогне многу на нашиот бизнис.

Параметрите на стоката

Тип:
Блокови
Бар-кодот:
No
Пластични Тип:
ABS
Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Предупредување:
Мини градежни блокови,пазете деца проголтани
Пластични Блок Форма:
опрема
Бренд Име:
двор
Број На Модел На:
PF103
Класификација:
Монтажа
КОЛИЧИНА:
500pcs/set
Големина:
8*8*8cm

Подобро ви се допаѓа

Материјал : БукаГолемина на : 15*16*3.2 CMТежина : 0.65 KGПлаќање1.Можете да ги користите Alipay Зачувам до целосно п

Imprtant известување и Совети : Сега постојат многу продавници продаваат секунди во најдобар квалитет на це

Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок" и со пониска вредност за лесно царинење...

Ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации, а потоа ќе бидат нашите вредни

Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.Повратни информации

GOROCK БрендПрофесионални Произведуваат Големи Честички Големи Димензии ТулиМоже Да Се Допаѓа ОваМатери

Su Sen Go Само LED Светло Сет За Создателот улица Parisian Ресторан Создателот улица Изградба на Компатибилен Со

Бренд Име : Ban BaoБрој На Модел : 7402Возраст Опсег : ≥ 5 годиниМатеријал : еколошки ABSБлокови Количина : 496 ком

Повратни информацииВе молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек.Ако

За Плаќање 1 Прифаќаме само Alipay плаќање 2 Ако имате било какви проблеми на плаќањето, ве молиме да не инфо

Ве молиме бидете сигурни на објекти со оригинална состојба.кредитни картички, навремени банкарски тран

Ако не се задоволи со стоката, ве молам, само нас контакт пред да остави негативни повратни информации, н

Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот Плаќањето ќе биде при

Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .Нашата продавница е профе

Imprtant известување и Совети : Сега постојат многу продавници продаваат секунди во најдобар квалитет на це

mylb 9pcs / постави Нови Одличен Дизајн IQ Мозокот Закачка 3 D Дрвени Interlocking Брус Загатки Игра Играчка За Деца

Пратката е дефектен, што треба да направам? Ве молиме контактирајте со нас.

Ако тоа е нашиот проблем,Ние ќе рефундирање на пари за вас.1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА внимат

Почитувани купувачот,ви Благодариме за купувањето и доаѓа повторно!Ние ќе се обидеме потрудиме да го ре

Можете исто така да ги пратитеПревозот термин : Ние брод стоката претежно преку EMS, DHL, UPSот, хонг конг пос

Ние ќе ви понудиме на нашите најдобри цена soonest Ве молиме да го пополните вашата Точна адреса вклучувајќ

Scroll