Новак
Моден Bandana Луксузни Cachecol Бренд Памук Шамија Жените Shawl Висок Квалитет Stoles Нови Tassels Eugen предиво спојување Долго обвива

Моден Bandana Луксузни Cachecol Бренд Памук Шамија Жените Shawl Висок Квалитет Stoles Нови Tassels Eugen предиво спојување Долго

Достапност: Залиха
DEN 429.00
DEN 571.20


Моден Bandana Луксузни Cachecol Бренд Памук Шамија Жените Shawl Висок Квалитет Stoles Нови Tassels Eugen предиво спојување Долго обвива жена долго tassels шамија памук, лен шамија мода голем правоаголник shawls дама сина цвет сончање shawl жена топло кејп
2016 година топла продажба модни жена 110190cm Шамија памук и лен голема retangle марами краток tassel цвеќе на Жените Зима дама shawls краток tassel комбинација Жените Зима дама shawls

Параметрите на стоката

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Материјал:
Лен,Памук
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
5-43-zz03
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
ЧИНГ ЈУН
Марами Должина:
>175cm
Материјал:
organza
Сезоната:
Зима, Пролет, Лето, Есен
Големина:
190*71cm
боја:
Сина, жолта, розова, темно црвена, сива, зелена, пурпурни сива,кафе,бела
Декорација:
organza
Материјал Содржина:
cotton30% hemp30% organza40%
испорака:
Бесплатен превозот
Обликот:
Retangle
Моден:
Топла продажба
Употреба:
shawls,заштита од сонце
Важат за:
дама,жена

Подобро ви се допаѓа

Превозот и ракувањето соНие, главно, се користи Кина пост воздух mail / Eпакет Бесплатен Превозот.Боја Раз

2014 Lastest мода дама Слон Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 12 бои как

ZY86002 2016 година Топла Продажба Зима Мода Multicolor Neckwarmers Вистински Плетени Рекс Зајакот Крзно Големи Марами

Производство информации1.Големина на : 55*55cm.2.Материјал : 100% Природна свила Палачинка Сатен.3.Боја : Темно

Трговско Име : 130cm*130cm 100% Twill Свила голем плоштад шамијаМатеријал : 60% Чиста Свила TwillТкаенина Тип : Свила В

100% Сосема НовМатеријал : Памук / VoileГолемина : 170(L)*80(W) cmБои : Жолта / Беж / Зелена / Розова / Темно Сина Пакет

До 2015 мода дама Коњ Печати Жените Марамиголемина : 180*95cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 11 бои како п

Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме конт

[Description] : 100% Сосема НовПакување : Opp ВреќаПол : Возрасни, ЖениМатеријал : Кашмир+ПамукШамија Големина( при

До 2015 Daisy Цвет Печати Жените Марамиголемина : 180*100cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 4 боја во паркмин

Жените Крзно Shawls Houndstooth Plaid Shawls Џемпер Shawl Poncho Faux Крзно Stoles Femme Fausse Fourrure Mujer Falso PelajeИНФОРМАЦИИ : Категорија :

LZJN Хит Боја Големи Шамија Жените Памук Shawl 3М Продолжен Долго Марами Индија Nipal Стил Headscarf Кејп Bandana Заврш

Пролетта носи капут зајакот крзно кејп жените крзно shawl сите натпревар невеста, свадба формално фустан

Мултифункционален Шамија100% Сосема НовМатеријал : ПолиестерГолемина : 170cm*15cm ( strench 95 см)Бои : како на слик

моден дама Крстот Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 6 боја, но сег

2014 Lastest Париз Печати Жените Шамија Се Зголеми Кула Шема Марамиголемина : 180*95(90100cm)материјал : voile(меки е по

Опис На Производот2016 Нова Мода есенлето мраз свила Шамија жените зима и топло Tassel Шамија Заврши Shawl мара

До 2015 Нова мода дама Був Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиестер)боја : 8 бои к

ТОЧКА ИМЕ : 60x60cm имитира свила голем плоштад шамијаДИМЕНЗИИ : 60cm x 60cm (Грешка Опсег 1~2 cm)ТКАЕНИНА ТИП : Имит

(1)Материјал : 100% Памук(2)Големина : 55cm*55±1cm)(Тоа ќе има грешка за Големината,Можеби тоа не е extactly)(3 )Боја : Ка

Природни фокс крзно крзно јака Да изберете било која боја големината Ако сакате да трговија на големо в

Предмет тип : Shawls и Шалови Материјал : voile Количина : 1 парче Боја : како на сликата Големина : 80*170cm Пол : жен

2014 мода дама Нов Батерфлај и проголта Печати Жените Марамиголемина : 180*90cmматеријал : voile(меки е полиесте

KYQIAO Дизајнер hijab шамија луксузен бренд жените зима шамија 2018 Шпанија стил долго апстракт печати шамија

Scroll